|    DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Nahajate se tukaj

Zbiralnik virov

    Mednarodna znanstvena konferenca: Trajnostna pridelava hrane in njena logistika

    Višja šola - Pet, 07/28/2017 - 13:39



                                                                                                          
    Mednarodna znanstvena konferenca (Slovenija):
    Trajnostna pridelava hrane in njena logistika
     

    International Scientific Conference (ENG)

    Višja šola - Pet, 07/28/2017 - 13:28

         

    Uspešna generacija dijakov, z dvema zlatima maturantoma, na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji

    V ponedeljek, 10. julija 2017, so bili znani rezultati splošne mature.  Na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji (Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma) je k spomladanskemu roku splošne mature pristopilo 49 dijakov in dijakinj letošnjih četrtih letnikov. Uspešnih je bilo 44 kandidatov, kar predstavlja 90 % uspeh na splošni maturi. 

        

    Z rezultati smo na šoli zelo zadovoljni, saj so maturantje dosegli enega boljših rezultatov zadnjih let.  Še posebej smo ponosni na Primoža Fabjana ter Veroniko Hrovat iz 4. b oddelka, ki sta dosegla izjemen rezultat in postala zlata maturanta.

                                                              

    Iskrene čestitke vsem maturantkam in maturantom.

     

    OBVESTILO - POČITNICE

    Srednja šola za gostinstvo in turizem - Pon, 07/10/2017 - 13:06

     V času šolskih počitnic bo za stranke šola odprta med 11. 7. 2017 in 15. 7. 2017 med 8.00 in 12.00 uro.

    Od 17. 7. 2017 do 15. 8. 2017 bo šola zaprta.

    V primeru nujnih informacij pokličite na telefonsko številko tajništva Zavod Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma,  07 3934 700.

     

    Jože Avsec, ravnatelj

    RAZPORED PREDMETNIH, DOPOLNILNIH, IN POPRAVNIH IZPITOV (jesenski rok 2017)

    Sreda, 16. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: KEMIJA
    Izpitna komisija: V. Zupančič, M. Okleščen, P. Franko
     
    Sreda, 16. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul: KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (CPP, živinorejski del)
    Izpitna komisija: A. Goršin, B. Turk, M. Zobec
     
    Sreda, 16. 8. 2017, 10.00
    Prostor:  MA2
    Predmet: PRIDELAVA KRME
    Izpitna komisija: U. Trobec, M. Zobec, Š. Debeljak
     
    Sreda, 16. 8. 2017, 10.00
    Prostor:  MA2
    Modul: ZDRAVSTVENO VARSTVO DOMAČIH ŽIVALI
    Izpitna komisija: U. Trobec, M. Zobec, Š. Debeljak
     
    Sreda, 16. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Modul: VZDRŽEVANJE IN HIGIENA DELOVNIH PROSTOROV
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Zalokar, P. Kuhar
     
    Sreda, 16. 8. 2017, 8.00
    Prostor:  ZGO
    Modul: TRAJNOSTNI RAZVOJ (TR)
    Izpitna komisija: D. Hosta, P. Kuhar, H. Košmerlj
     
    Sreda, 16. 8. 2017, 8.30
    Prostor:  ZGO
    Modul: OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE
    Izpitna komisija: P. Kuhar, D. Hosta, H. Košmerlj
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: BIOLOGIJA
    Izpitna komisija: D. Drmaž Lavrič, U. Ogrinc, N. Jarc
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: SLOVENŠČINA – pisno 
    Nadzorni učitelj: Z. Križman
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 11.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet: SLOVENŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: T. Mavsar, N. Vrčko,  Z. Križman
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: MATEMATIKA – pisno (3. e, 4. d in 5. ab)
    Nadzorni učitelj: Z. Križman
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 11.00
    Prostor:  MA1
    Predmet: MATEMATIKA - ustno
    Izpitna komisija: M. Vrečer, P. Franko, D. Škerl
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  telovadnica
    Modul: ŠPORTNA VZGOJA
    Izpitna komisija: D. Škerl, A. Zoran, I. Adamčič
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 10.00
    Prostor:  SJV
    Modul: TEMELJI ŽIVILSTVA IN PREHRANE
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, D. Košak, A. Zoran
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 10.00
    Prostor:  MA2
    Modul: UPRAVLJANJE KMETIJSKE MEHANIZACIJE
    Izpitna komisija: A. Rogelj, B. Punčuh, I. Adamčič
     
    Petek, 18. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: ANGLEŠČINA - pisno
    Nadzorni učitelj: G. Kastelic
     
    Petek, 18. 8. 2017, 11.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet: ANGLEŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: Z. Cujnik, R. Pirnar, A. Prem
     
    Petek, 18. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet: BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: J. Goršin Fabjan, I. Kurajič, R. Pirnar
     
    Petek, 18. 8. 2017, 9.15
    Prostor:  MA2
    Modul: VODENJE DEL NA KMETIJSKEM GOSPODARSTVU
    Izpitna komisija: D. Francekovič, U. Trobec, D. Škerl
     
    Petek, 18. 8. 2017, 10.00
    Prostor:  MA2
    Modul: OSKRBA ŽIVALI
    Izpitna komisija: D. Francekovič, U. Trobec, D. Škerl
     
    Petek, 18. 8. 2017, 10.30
    Prostor:  MA2
    Predmet: PREDELAVA MLEKA
    Izpitna komisija: U. Trobec, D. Francekovič, D. Škerl
     
    Petek, 18. 8. 2017, 11.00
    Prostor:  MA2
    Predmet: REJA ŽIVALI
    Izpitna komisija: U. Trobec, D. Francekovič, D. Škerl
     
    Petek, 18. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul: OSNOVE PODJETNIŠTVA IN PRODAJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, A. Pezdirc, A. Divjak
     
    Petek, 18. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul: PODJETNIŠTVO IN TRŽENJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, A. Pezdirc, A. Divjak
     
    Petek, 18. 8. 2017, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul: INFORMATIKA IN POSLOVNO KOMUNICIRANJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, A. Pezdirc, A. Divjak
     
    Petek, 18. 8. 2017, 8.30
    Prostor:  SJV
    Modul: PRIPRAVA ŽIVIL RASTLINSKEGA IZVORA
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, A. Pezdirc, A. Divjak
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: MALE ŽIVALI
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, J. Goršin Fabjan, D. Hosta
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul: NAPRAVA TRAJNEGA NASADA
    Izpitna komisija: J. Klemenčič, D. Hosta, H. Fortuna Jelenc
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 8.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: TURIZEM NA PODEŽELJU
    Izpitna komisija: D. Hosta, J. Klemenčič, H. Fortuna Jelenc
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet: GOSPODINJSTVO IN IZDELKI DOMAČE OBRTI
    Izpitna komisija: S. Zalokar, H. Košmerlj, N. Jarc
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet: IZDELKI DOMAČE OBRTI
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Zalokar, N. Jarc
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul: KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (rastlinski del)
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, P. Kuhar, Z. Križman
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 8.00
    Prostor:  MA2
    Modul: PRIDELAVA POLJŠČIN
    Izpitna komisija: P. Kuhar, M. Hrastelj, Z. Križman
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  R1
    Predmet: OSNOVE BIOTEHNOLOGIJE S PREHRANO
    Izpitna komisija: S. Hude, D. Košak, J. Medle
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  R1
    Predmet: PREDELAVA MESA
    Izpitna komisija: S. Hude, D. Košak, J. Medle
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  IP
    Modul: DRUŽBOSLOVJE
    Izpitna komisija: A. Prem, R. Kus Pisek, N. Sovič Kirm
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: FIZIKA - pisno
    Nadzorni učitelj: A. Divjak
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 13.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet: FIZIKA - ustno
    Izpitna komisija: L. Novak, M. Vrečer, A. Divjak
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: NEMŠČINA – pisno
    Izpitna komisija: A. Divjak
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 13.00
    Prostor:  IP
    Predmet: NEMŠČINA – ustno
    Izpitna komisija: N. Kirm Sovič, A. Prem, J. Medle
     
    Torek, 22. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: PRIDELAVA KULTURNIH RASTLIN
    Izpitna komisija: A. Bartolj Bele, B. Činkole, A. Divjak
     
    Torek, 22. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: IZDELAVA ARANŽERSKEGA MATERIALA
    Izpitna komisija: B. Činkole, A. Bartolj Bele, A. Divjak
     
    Torek, 22. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: MATEMATIKA – pisno (1. d, 1. i, 2. c, 2. d, 3. b, 3. c)
    Nadzorni učitelj: P. Seničar
     
    Torek, 22. 8. 2017, 11.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet: MATEMATIKA - ustno
    Izpitna komisija: M. Vrečer, P. Seničar, A. Divjak
     
    Sreda, 23. 8. 2017, 7.30
    Prostor: telovadnica
    INTERESNE DEJAVNOSTI  - ŠPORTNI DAN
    Izpitna komisija: K. Teršar Zalar, D. Škerl, P. Franko
     
    Sreda, 23. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet: VARSTVO NARAVNIH VREDNOT
    Izpitna komisija: M. Kos, S. Nemanič, J. Medle
     
    Sreda, 23. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul: VODENJE V NARAVI
    Izpitna komisija: S. Nemanič, M. Kos,  J. Medle
     
    Četrtek, 24. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: ZGODOVINA
    Izpitna komisija: M. Turk, R. Kus Pisek, U. Ogrinc
     
    INTERESNE DEJAVNOSTI  in PRAKTIČNO USPOSABLJENJE Z DELOM
    Dokazila o opravljenih obveznostih oddajte do torka, 22. 8.2017, učiteljem pri katerih niste opravili vseh obveznosti po programu.
     
     
     

    ZAKLJUČNI IZPIT 2016/17 – JESENSKI ROK

    Srednja šola za gostinstvo in turizem - Ned, 07/09/2017 - 21:00

    Rok za prijavo k zaključnemu izpitu je 18.8. 2017.

    Pisni del 1. izpitne enote (slovenščina) bo potekal 21. 8. 2017 ob 9. uri.

    Nadaljnji razpored izpitov bo objavljen 18. 8. 2017 na oglasni deski šole ter na šolski spletni strani.

    ​ZLATA MATURANTKA NA KMETIJSKI ŠOLI GRM IN BIOTEHNIŠKI GIMNAZIJI

    Poklicna matura je za nami. Na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji (Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma) je bila 5. 7. 2017 slovesna podelitev maturitetnih spričeval. K spomladanskemu roku poklicne mature pristopilo 74 dijakov in dijakinj letošnjih četrtih oz. petih letnikov.
     
    Pri poklicni maturi lahko kandidati dosežejo največ 23 točk (štirje predmeti z oceno 5 in tri dodatne točke pri slovenščini). Dijakinja naše šole Ana Brdnik iz programa kmetijsko-podjetniški tehnik je postala zlata maturantka, saj je dosegla 22 točk in tako prejela spričevalo s pohvalo.
     
    Štirje dijaki letošnje generacije pa so dosegli 20 točk in več:

    • Jože Mlakar (kmetijsko-podjetniški tehnik),
    • Sabina Resman (naravovarstveni tehnik),
    • Erika Grum (naravovarstveni tehnik),
    • Sabina Hrastar (kmetijsko-podjetniški tehnik)

    Iskrene čestitke vsem maturantkam in maturantom.

     

    Neva Vrčko, Kmetijska šole Grm in biotehniška gimnazija
     

    IMG_9334.JPG IMG_9237.JPG

    POPRAVNI in DOPOLNILNI IZPITI ( jesenski rok )

    Srednja šola za gostinstvo in turizem - Pet, 07/07/2017 - 08:27

    Popravni in dopolnilni izpiti  bodo potekali od  srede, 16. 8. 2017 do petka, 18. 8. 2017.  Prostor izpita in komisije bodo objavljene  na oglasni deski šole.  

     

    SREDA, 16. 8. 2017

    • M3 PPSJ (Priprava posebnih skupin jedi): ob 8.00
    • SKG (Stroški in kalkulacije v gostinstvu):  ob 8.00
    • EKP (Ekonomija in poslovanje):  ob 8.00
    • M6 PIO (Priprava izrednih obrokov): ob 8.00
    • DRUŽBOSLOVJE:  ob 8.00

     

    ČETRTEK, 17. 8. 2017

    • ANGLEŠČINA : pisno ob 7.00, ustno ob 9.00
    • POKAN (Posl. komuniciranje  v angleškem jeziku) : pisno ob 7.00, ustno ob 9.00
    • M5 PRO (Priprava rednih obrokov): ob 8.00
    • NKD (Naravna in kulturna dediščina): ob 8.00
    • M4 OIDA (Obroki in dogodki z animacijo): ob 8.00
    • M17 MEPI (Mešanje pijač): ob 8.00

     

    PETEK, 18. 8. 2017

    • SLOVENŠČINA:  pisno ob 8.00, ustno ob 9.30
    • MATEMATIKA: pisno ob 7.30, ustno ob 9.30
    • M9 TSV (Turistično spremljanje in vodenje): ob 8.00
    • M2 PIZ (Podjetništvo in zakonodaja):  ob 8.00
    • NARAVOSLOVJE: ob 8.00

    INFORMATIVNI DAN ZA VPIS V IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH V ŠOLSKEM LETU 2017/2018

    Informacije za vpis v formalno izobraževanje lahko pridobite v ponedeljek21. 8. 2017 med 9.00 in 14.00 uro v kabinetu organizatorice izobraževanja odraslih ga. Darje Francekovič na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji, Sevno 13, 8000 Novo mesto ali od torka 22. 8. 2017 dalje na elektronskem naslovu darja.francekovic@gmail.com in telefonski številki 07 39 34 728.
     
    Vpisujemo v sledeče izobraževalne programe:

    • tehniška gimnazija
    • kmetijsko-podjetniški tehnik
    • naravovarstveni tehnik
    • kmetijsko-podjetniški tehnik - PTI
    • hortikulturni tehnik - PTI
    • gospodar na podeželju
    • vrtnar
    • cvetličar
    • slaščičar
    • mesar in
    • pomočnik v biotehniki in oskrbi.

     

    PODELITEV SPRIČEVAL PO POPRAVNIH IZPITIH

    Srednja šola za gostinstvo in turizem - Pon, 07/03/2017 - 11:02

    Spoštovani dijaki.

    Spričevala po prvem roku popravnih izpitov lahko prevzamete v četrtek, 6. 7. 2017 ali petek, 7. 7. 2017 od 8.00-10.00 ure.

    REFERAT BO ZAPRT

    Višja šola - Pet, 06/30/2017 - 15:21

    Obveščamo vas, da bo referat zaprt v ponedeljek, 3.7. 2017. Z nujne zadeve je dosegljiva dr. Colarič Bajc Mateja na tel.: 07/ 39 34 736, zbornica višje šole.

    V času poletnih počitnic bo referat zaprt od 13.7. do vključno 21.7. in od 31.7. do vključno 14.8.

    RAZPORED DOPOLNILNIH in POPRAVNIH IZPITOV ( spomladanski rok )

    Srednja šola za gostinstvo in turizem - Pon, 06/26/2017 - 11:17

     

    Izpiti  bodo potekali od  četrtka, 29. 6. 2017 do torka, 4. 7. 2017.  Prostor izpita in komisije bodo objavljene  na oglasni deski šole.

    ČETRTEK, 29. 6. 2017

    • PJRSŽ (Priprava jedi iz različnih skupin živil): ob 8.00
    • KIP (Komuniciranje in poslovanje): ob 8.00
    • EKP (Ekonomija in poslovanje):  ob 8.00
    • M2 PIZ (Podjetništvo in zakonodaja):  ob 8.00
    • M1 OVG (Osnove v gostinstvu):  ob 10.00
    • M4 PRO (Priprava rednih obrokov): ob 10.00
    • M5 PRO (Priprava rednih obrokov): ob 10.00
    • M3 PPSJ (Priprava posebnih skupin jedi): ob 10.00
    • MEPI (Mešanje pijač): ob 10.00
    • M4 OIDA (Obroki in dogodki z animacijo): ob 10.00

     

    PETEK, 30. 6. 2017

    • SLOVENŠČINA:  pisno ob 7.30, ustno ob 9.30
    • ZGODOVINA: ob 8.00
    • VZZ (Vzgoja za zdravje): ob 9.00
    • MATEMATIKA: pisno ob 7.30, ustno ob 9.30
    • M9 TSV (Turistično spremljanje in vodenje): ob 8.00
    • TURIZEM: ob 8.00

     

    PONEDELJEK, 3. 7. 2017

    • SKG (Stroški in kalkulacije v gostinstvu):  ob 8.00
    • M6 PIO (Priprava izrednih obrokov): ob 8.00
    • GTG (Gostinstvo in turizem del gospodarstva):  ob 8.00
    • ŽŽR (Živila živalskega in rastlinskega izvora): ob 8.00
    • ANGLEŠČINA : pisno ob 7.30, ustno ob 9.30

     

    TOREK, 4. 7. 2017

    • SOCIOLOGIJA:  ob 7.30
    • DRUŽBOSLOVJE:  ob 8.00

     

    RAZPORED PREDMETNIH, DOPOLNILNIH, IN POPRAVNIH IZPITOV (spomladanski rok 2017)

     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  ANGLEŠČINA - pisno
    Nadzorni učitelj: M. Okleščen, A. Divjak
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 11.00
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: S. Golob, R. Pirnar, A. Zoran
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 12.00
    Prostor:  SL1
    Predmet:  ANGLEŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: Z. Cujnik, A. Divjak, A. Prem
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: NEMŠČINA - pisno
    Nadzorni učitelj: M. Okleščen, A. Divjak
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 11.00
    Prostor:  SL1
    Predmet:  NEMŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: N. Kirm Sovič, A. Prem, A. Divjak
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: FIZIKA - pisno
    Nadzorni učitelj: M. Okleščen, A. Divjak
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 10.30
    Prostor:  SL2
    Predmet:  FIZIKA - ustno
    Izpitna komisija: L. Novak, M. Vrečer, G. Kastelic
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 10.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  EKOSISTEMI, IZVAJANJE DEJAVNOSTI V PROSTORU IN EKOREMEDIACIJE
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, D. Drmaž Lavrič, M. Okleščen
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 11.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  TRAJNOSTNI RAZVOJ
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, B. Turk, M. Okleščen
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 11.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  EKOLOŠKO KMETOVANJE
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, B. Turk, M. Okleščen
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 12.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (živinorejski del)
    Izpitna komisija: B. Turk, M. Zobec, M. Okleščen
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  PRIDELAVA KULTURNIH RASTLIN
    Izpitna komisija: A. Bartolj Bele, B. Punčuh,  Z. Cujnik
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  VAROVANJE OKOLJA Z OSNOVAMI TRAJNOSTNEGA RAZVOJA
    Izpitna komisija: B. Punčuh,  A. Bartolj Bele, Z. Cujnik
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 8.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  UPRAVLJANJE KMETIJSKE MEHANIZACIJE
    Izpitna komisija: A. Rogelj, B. Punčuh, Z. Cujnik
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  TRAJNO PECIVO
    Izpitna komisija: D. Košak, S. Hude, M. Drmaž
     
    Petek, 30. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  UMETNOST
    Izpitna komisija: J. Medle, R. Kus Pisek, N. Kirm Sovič
     
    Petek, 30. 6. 2017, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  DRUŽBOSLOVJE
    Izpitna komisija: R. Kus Pisek, N. Kirm Sovič, J. Medle
     
    Petek, 30. 6. 2017, 10.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  IKT IN OSNOVE POSLOVNEGA KOMUNICIRANJA
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, N. Kirm Sovič, J. Medle
     
    Petek, 30. 6. 2017, 10.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  OSNOVE PODJETNIŠTVA IN PRODAJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, D. Francekovič, J. Medle
     
    Petek, 30. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  LABORATORIJSKE VAJE
    Izpitna komisija: J. Goršin Fabjan, V. Zupančič, U. Ogrinc
     
    Petek, 30. 6. 2017, 8.00
    Prostor:  MA1
    Modul:  KEMIJA
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, U. Ogrinc
     
    Ponedeljek, 3. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  PL12
    Predmet:  MATEMATIKA - pisno
    Nadzorni učitelj: P. Seničar, U. Mihelič
     
    Ponedeljek, 3. 7. 2017, 11.00
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: U. Mihelič, P. Seničar, I. Kočevar
     
    Ponedeljek, 3. 7. 2017, 11.00
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: M. Vrečer, P. Franko, U. Ogrinc
     
    Ponedeljek, 3. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (CPP)
    Izpitna komisija: A. Goršin, P. Kuhar, A. Zoran
     
    Ponedeljek, 3. 7. 2017, 10.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  OSNOVE BIOTEHNOLOGIJE S PREHRANO
    Izpitna komisija: S. Hude, D. Košak, A. Zoran
     
    Torek, 4. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: M. Vrečer, P. Seničar, D. Škerl
     
    Torek, 4. 7. 2017, 7.30
    Prostor: PL1
    Predmet:  SLOVENŠČINA - pisno
    Nadzorni učitelj: Z. Križman
     
    Torek, 4. 7. 2017, 10.30
    Prostor: SL2
    Predmet:  SLOVENŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: G. Kastelic, N. Vrčko, T. Mavsar
     
    Torek, 4. 7. 2017, 7.30
    Prostor: SL1
    Modul:  BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, R. Pirnar
     
    Torek, 4. 7. 2017, 9.00
    Prostor:  SL1
    Modul:  NARAVOSLOVJE
    Izpitna komisija: A. Bartolj Bele, U. Ogrinc, R. Pirnar
     
    Torek, 4. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  AN1
    Modul:  VZDRŽEVANJE IN HIGIENA DELOVNIH PROSTOROV
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Zalokar, I. Kočevar
     
    Torek, 4. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  ZDRAVSTVENO VARSTVO DOMAČIH ŽIVALI
    Izpitna komisija: U. Trobec, B. Turk, J. Medle
     
    Torek, 4. 7. 2017, 8.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  PREDELAVA MLEKA
    Izpitna komisija: U. Trobec, B. Turk, J. Medle
     
    Torek, 4. 7. 2017, 8.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  REJA ŽIVALI
    Izpitna komisija: U. Trobec, B. Turk, J. Medle
     
    Torek, 4. 7. 2017
    Prostor: telovadnica
    INTERESNE DEJAVNOSTI  - ŠPORTNI DAN
    Izpitna komisija: K. Teršar Zalar, A. Zoran, P. Franko
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (rastlinski del)
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, A. Rogelj,  D. Škerl
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 8.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  OSNOVE UPRAVLJANJA S STROJI IN NAPRAVAMI
    Izpitna komisija: A. Rogelj, M. Hrastelj, D. Škerl
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  OSNOVE HORTIKULTURE
    Izpitna komisija: B. Činkole, S. Nemanič, H. Košmerlj
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 8.00
    Prostor:  MA2
    Modul:  IZDELKI DOMAČE OBRTI
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Nemanič, B. Činkole
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  PRIPRAVA ŽIVIL RASTLINSKEGA IZVORA
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Nemanič, B. Činkole
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  PRIDELAVA POLJŠČIN
    Izpitna komisija: P. Kuhar, D. Francekovič, P. Seničar
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 8.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  VODENJE DEL NA KMETIJSKEM GOSPODARSTVU
    Izpitna komisija: D. Francekovič, P. Kuhar, P. Seničar
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  EKOLOŠKE ANALIZE IN MONITORING
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, U. Ogrinc
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 9.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  BIOLOGIJA
    Izpitna komisija: D. Drmaž Lavrič, U. Ogrinc, V. Zupančič
     
    Četrtek, 6. 7. 2017, 9.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  PRIPRAVA IN IZDELAVA ARANŽERSKEGA MATERIALA
    Izpitna komisija: B. Činkole, D. Francekovič, A. Bartolj Bele
     
    INTERESNE DEJAVNOSTI  in PRAKTIČNO USPOSABLJENJE Z DELOM
    Dokazila o opravljenih obveznostih oddajte do torka, 4. 7. 2017, učiteljem pri katerih niste opravili vseh obveznosti po programu.
     

    Strani