|    DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Nahajate se tukaj

Kmetijska šola GRM in biotehniška gimnazija

    Subscribe to Kmetijska šola GRM in biotehniška gimnazija feed
    Novice in obvestila Kmetijske šole GRM in biotehniške gimnazije.
    Posodobljeno: 51 min 11 sek nazaj

    Javni razpis za štipendije za deficitarne poklice za šolsko leto 2016/2017

    Čet, 09/08/2016 - 12:53

    Spoštovani dijaki in starši!

    Začelo se je novo šolsko leto in s tem tudi nove možnosti za pridobitev štipendij za dijake prvih letnikov srednjega poklicnega izobraževanja Višina štipendije znaša 100,00 EUR mesečno. Vloge lahko oddate (pošljete) do vključno 20. 9. 2016 na naslov Javnega sklada Republike Slovenije za razvoj kadrov in štipendije.
    razpispovezavavloga

     

    ​VABILO NA 1. RODITELJSKI SESTANEK

    Čet, 09/08/2016 - 08:12

    Spoštovani  starši oz. skrbniki!
     
    Vabimo Vas na 1. roditeljski sestanek, ki bo v sredo, 14. septembra 2016, ob 16.  uri, v veliki predavalnici.
     
     V uvodnem delu bo predavanje dr. Andreje Poljanec, z naslovom,
     Kako rastemo z mladostniki
     
    Starši, mladostniki nas potrebujejo, čeprav to izražajo na način, ki ga nemalokrat težko razumemo. Prav je, da se ozavestimo, da so živahni in polni idej, zato imamo kot starši čudovito priložnost, da rastemo ob njih.
    Predavataljica nas bo na doživljajski način spodbudila k razmišljanju, kaj kot starši lahko še storimo v odnosu z mladostnikom.
     Dr. Andreja Poljanec je specialistka zakonske in družinske terapije; deluje na Študijsko-raziskovalnem centru za družino v Ljubljani, kjer raziskuje, predava in izvaja terapije.
     
    V nadaljevanju pa Vas bodo razredniki seznanili z organizacijo in potekom izobraževanja v šolskem letu 2016/17.
     
    Pričakujemo Vašo udeležbo in Vas lepo pozdravljamo.
                                                                                 
    Ravnateljica:
    Vida Hlebec, l. r.

    ​PRVI ŠOLSKI DAN

    Tor, 08/30/2016 - 00:00

    SPREJEM ZA DIJAKE PRVIH LETNIKOV: 
    Sprejem bo ob 7. 30 v veliki predavalnici v prizidku šole, nato pa boste skupaj z razredniki odšli po razredih, kjer boste skupaj preživeli prijetno uvodno dopoldne do 12. ure.
     
    PRIČETEK POUKA ZA DIJAKE VIŠJIH LETNIKOV:
    Prvi šolski dan začnejo dijaki s poukom ob 7.30 uri. Prva in druga šolska ura je razredna ura; tretjo, četrto in peto šolsko uro pa bo potekal pouk po urniku.    
     
    Ravnateljica:
    Vida Hlebec, prof.

    USTNI IZPITI POKLICNE MATURE – JESENSKI ROK 2016

    Tor, 08/23/2016 - 12:36

    ANGLEŠČINA                petek, 26. 8. 2016 
    MATEMATIKA                petek, 26. 8. 2016 
    IZDELEK OZ. …             torek, 30. 8. 2016 
    KMETIJSTVO                 četrtek, 1. 9. 2016 
    NARAVOVARSTVO      četrtek, 1. 9. 2016 
    HORTIKULTURA           četrtek, 1. 9. 2016 
    SLOVENŠČINA             petek,  2. 9. 2016
     
     
    Natančen razpored kandidatov po urah in prostorih je objavljen na oglasni deski za poklicno maturo.

    Tags: poklicna matura

    TERMINSKI RAZPORED PISNIH IZPITOV ZA JESENSKI IZPITNI ROK SM 2016

    Pet, 08/19/2016 - 09:33

    - SLOVENŠČINA (24. 8. 2016) - SREDA 
    - MATEMATIKA (25. 8. 2016) - ČETRTEK 
    - ANGLEŠČINA (26. 8. 2016) - PETEK 
    - BIOTEHNOLOGIJA (27. 8. 2016) - SOBOTA 
    - BIOLOGIJA (27. 8. 2016) - SOBOTA
    - ZGODOVINA (29. 8. 2016) - PONEDELJEK
    - KEMIJA (29. 8. 2016) - PONEDELJEK
     
    Vsi pisni izpiti se začnejo ob 9. uri. Ustni razporedi izpitov bodo objavljeni naknadno. (Predvideni so od 30. 8. do 2. 9. 2016.)
     
    Tajnik ŠMK:
    Gregor Kastelic, prof.

    ​INFORMATIVNI DAN ZA VPIS V IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH V ŠOLSKEM LETU 2016/2017

    Tor, 08/16/2016 - 09:03

    Informacije za vpis v formalno izobraževanje lahko pridobite v torek, 16. 8. 2016 med 9.00 in 14.00 uro v kabinetu na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji ali od 17. 8. 2016 dalje na elektronskem naslovu darja.francekovic@gmail.com in telefonski številki 07 39 34 728.
     
    Vpisujemo v sledeče izobraževalne programe:

    • tehniška gimnazija
    • kmetijsko-podjetniški tehnik
    • naravovarstveni tehnik
    • kmetijsko-podjetniški tehnik - PTI
    • hortikulturni tehnik - PTI
    • gospodar na podeželju
    • vrtnar
    • cvetličar
    • slaščičar
    • mesar in
    • pomočnik v biotehniki in oskrbi.

     

    ​RAZPORED PREDMETNIH, DOPOLNILNIH IN POPRAVNIH IZPITOV (jesenski rok 2016)

    Sre, 07/13/2016 - 10:45

    Torek, 16. 8. 2016, 9.00
    Prostor: AN1
    Predmet: FIZIKA
    Nadzorni učitelj: P. Seničar
     
    Torek, 16. 8. 2016, 11.00
    Prostor: AN1
    Predmet: FIZIKA
    Izpitna komisija: L. Novak, M. Vrečer, R. Kus Pisek
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.00
    Prostor: SL1
    Predmet: LABORATORIJSKE VAJE
    Izpitna komisija: J. Goršin Fabjan, I. Kurajić, U. Mihelič
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.00
    Prostor: SL2
    Modul:  EKOSISTEMI, IZVAJANJE DEJAVNOSTI V PROSTORU IN EKOREMEDIACIJA
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, D. Drmaž Lavrič, U. Ogrinc
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.30
    Prostor: SL2
    Predmet: BIOLOGIJA
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, D. Drmaž Lavrič, U. Ogrinc
     
    Torek, 16. 8. 2016, 11.00
    Prostor: SL2
    Predmet: DRUŽBOSLOVJE IN NARAVOSLOVJE
    Izpitna komisija: B. Činkole, U. Ogrinc, A. Bartolj Bele
     
    Torek, 16. 8. 2016, 11.00
    Prostor: SL2
    Modul:  OSNOVE HORTIKULTURE
    Izpitna komisija: B. Činkole, A. Bartolj Bele, U. Ogrinc
     
    Torek, 16. 8. 2016, 11.00
    Prostor: SL2
    Modul:  PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN
    Izpitna komisija: B. Činkole, A. Bartolj Bele, U. Ogrinc
    Torek, 16. 8. 2016, 9.00
    Prostor: ZGO
    Modul: OSKRBA KONJ IN UČENJE JAHANJA
    Izpitna komisija: B. Turk, U. Trobec, D. Škerl
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.00
    Prostor: ZGO
    Modul: KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (ŽIV)
    Izpitna komisija: B. Turk, U. Trobec, D. Škerl
     
    Torek, 16. 8. 2016, 10.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  REJA ŽIVALI
    Izpitna komisija: U. Trobec, B. Turk, D. Škerl
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.00
    Prostor: MA1
    Predmet:  UMETNOST
    Izpitna komisija: J. Medle, V. Resnik, A. Zoran
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.30
    Prostor: MA1
    Modul: KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (2. letnik)
    Izpitna komisija: A. Goršin, B. Punčuh, A. Zoran
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  GOSPODARJENJE Z NARAVNIMI VIRI ENERGIJE IN OSTANKI
    Izpitna komisija: A. Goršin, B. Punčuh, A. Zoran
     
    Torek, 16. 8. 2016, 11.00
    Prostor: MA1
    Modul:  OSNOVE PODJETNIŠTVA IN PRODAJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, A. Pezdirc, A. Zoran
     
    Torek, 16. 8. 2016, 11.00
    Prostor: MA1
    Modul:  PODJETNIŠTVO IN TRŽENJE
    Izpitna komisija: A. Pezdirc, M. Kogovšek, A. Zoran
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.00
    Prostor: MA2
    Modul:  ČIŠČENJE IN UREJANJE PROSTOROV
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Zalokar, N. Jarc
     
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.00
    Prostor:  MA2
    Modul: IZDELKI DOMAČE OBRTI
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Zalokar, N. Jarc
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.00
    Prostor: SJV
    Modul:  SLADICE
    Izpitna komisija: M. Drmaž, S. Hude, D. Košak
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.00
    Prostor: SJV
    Modul: TRAJNO PECIVO
    Izpitna komisija: D. Košak, S. Hude, M. Drmaž
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.00
    Prostor: SJV
    Modul:  VLOGA MESA V PREHRANI
    Izpitna komisija: D. Košak, S. Hude, M. Drmaž
     
    Torek, 16. 8. 2016, 9.00
    Prostor: BIF
    Predmet: KEMIJA (samo zaključni letnik: 4. b)
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, A. Prem
     
    Sreda, 17. 8. 2016, 7.30
    Prostor: SJV
    Modul: KOMUNIKACIJA NA DELOVNEM MESTU
    Izpitna komisija: A. Pezdirc, I. Kočevar, M. Okleščen
     
    Sreda, 17. 8. 2016, 8.00
    Prostor: SJV
    Modul:  EKOLOŠKE ANALIZE IN MONITORING
    Izpitna komisija: M. Okleščen, U. Ogrinc, I. Kočevar
     
    Sreda, 17. 8. 2016, 11.00
    Prostor: SJV
    Modul: IZDELAVA MESNIN
    Izpitna komisija: S. Hude, D. Košak, I. Kočevar
     
    Sreda, 17. 8. 2016, 7.30
    Prostor: MA2
    Predmet: BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: J. Goršin Fabjan, I. Kurajić, Š. Debeljak
     
     
    Sreda, 17. 8. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul: VAROVANJE OKOLJA Z OSNOVAMI TRAJNOSTNEGA RAZVOJA
    Izpitna komisija: A. Bartolj Bele, M. Hrastelj, V. Zupančič
     
    Sreda, 17. 8. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul:  TRAJNOSTNI RAZVOJ
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, A. Bartolj Bele, V. Zupančič
     
    Sreda, 17. 8. 2016, 8.30
    Prostor: MA1
    Modul:  VZDRŽEVANJE IN SERVISIRANJE STROJEV ZA NANOS FFS
    Izpitna komisija: P. Kuhar, M. Hrastelj, V. Zupančič
     
    Sreda, 17. 8. 2016, 8.30
    Prostor: MA1
    Modul: OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE Z VARSTVOM RASTLIN
    Izpitna komisija: P. Kuhar, M. Hrastelj, V. Zupančič
     
    Sreda, 17. 8. 2016, 8.30
    Prostor: MA1
    Modul:  ČEBELARSTVO
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, P. Kuhar, V. Zupančič
     
    Sreda, 17. 8. 2016, 10.00
    Prostor: MA1
    Modul: KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (1. letnik)
    Izpitna komisija: P. Kuhar, M. Hrastelj, V. Zupančič
     
    Četrtek, 18. 8. 2016, 7.30
    Prostor:  MA1, MA2
    Predmet:  MATEMATIKA - pisno
    Nadzorna učitelja: P. Seničar, P. Franko
     
    Četrtek, 18. 8. 2016, 9.00
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA - ustno
    Izpitna komisija: U. Mihelič, V. Resnik, N. Jarc
     
    Četrtek, 18. 8. 2016, 10.30
    Prostor:  MA1
    Predmet: MATEMATIKA - ustno
    Izpitna komisija: M. Vrečer, P. Franko, R. Pirnar
     
     
    Četrtek, 18. 8. 2016, 11.00
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA - ustno
    Izpitna komisija: P. Seničar, V. Resnik, N. Jarc
     
    Četrtek, 18. 8. 2016, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  VODENJE V NARAVI
    Izpitna komisija: S. Nemanič, J. Klemenčič, A. Divjak
     
    Četrtek, 18. 8. 2016, 7.30
    Prostor: SJV
    Modul:  NARAVOVARSTVENA ZAKONODAJA IN ETIKA
    Izpitna komisija: S. Nemanič, J. Klemenčič, A. Divjak
     
    Četrtek, 18. 8. 2016, 10.30
    Prostor:  SJV
    Modul: IZDELAVA TRADICIONALNIH MESNIN
    Izpitna komisija: D. Košak, S. Hude, A. Divjak
     
    Četrtek, 18. 8. 2016, 7.30
    Prostor: ZGO
    Modul:  OSKRBA ŽIVALI
    Izpitna komisija: D. Francekovič, U. Trobec, I. Adamčič
     
    Četrtek, 18. 8. 2016, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  PRIDELAVA KRME
    Izpitna komisija: U. Trobec, D. Francekovič, I. Adamčič
     
    Petek, 19. 8. 2016, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: ANGLEŠČINA – pisno (samo zaključni letniki: 4. b, 4. c, 4. d in 5. b)
    Nadzorni učitelj: A. Divjak
     
    Petek, 19. 8. 2016, 10.00
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA - ustno (samo zaključni letniki: 4. b in 4. c)
    Izpitna komisija: S. Golob, R. Pirnar, V. Zupančič
     
    Petek, 19. 8. 2016, 10.00
    Prostor:  SL1
    Predmet:  ANGLEŠČINA - ustno (samo zaključni letniki: 4. d in 5. b)
    Izpitna komisija: Z. Cujnik, A. Divjak, D. Škerl
     
     
    Petek, 19. 8. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul: PREDELOVANJE ORGANSKIH ODPADKOV IN VZDRŽEVANJE BIOLOŠKIH IN RASTLINSKIH ČISTILNIH NAPRAV
    Izpitna komisija: B. Punčuh, M. Kos, I. Adamčič
     
    Petek, 19. 8. 2016, 8.00
    Prostor:  MA1
    Modul:  VARSTVO NARAVNIH VREDNOT
    Izpitna komisija: M. Kos, B. Punčuh, I. Adamčič
     
    Petek, 19. 8. 2016, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  SLOVENŠČINA - pisni del
    Nadzorni učitelj: A. Divjak
     
    Petek, 19. 8. 2016, 10.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: SLOVENŠČINA - ustni del
    Izpitna komisija: N. Vrčko, T. Mavsar, A. Zoran
     
    Petek, 19. 8. 2016, 10.30
    Prostor:  MA2
    Predmet: SLOVENŠČINA - ustni del
    Izpitna komisija: Z. Križman, G. Kastelic, I. Adamčič
     
    Petek, 19. 8. 2016, 10.00
    Prostor: SJV
    PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM
    Izpitna komisija: P. Kuhar, H. Košmerlj, M. Drmaž
    Dokazila o opravljenih obveznostih lahko oddate tudi predčasno učiteljem pri katerih niste opravili vseh obveznosti po programu.
     
    Ponedeljek, 22. 8. 2016, 7.30
    Prostor: MA2
    Predmet: KEMIJA
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, Z. Križman
     
    Ponedeljek, 22. 8. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul:  TEHNOLOGIJE OBNOVLJIVIH VIROV ENERGIJE IN VPLIVI NA OKOLJE
    Izpitna komisija: A. Rogelj, F. Absec, J. Medle
     
    Ponedeljek, 22. 8. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul: OSNOVE UPRAVLJANJA S STROJI IN NAPRAVAMI
    Izpitna komisija: A. Rogelj, F. Absec, J. Medle
     
    Ponedeljek, 22. 8. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul:  MEHANIZACIJA V BIOTEHNIKI
    Izpitna komisija: A. Rogelj, F, Absec, J. Medle
     
    Ponedeljek, 22. 8. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul:  PRIDELAVA SADJA
    Izpitna komisija: F. Absec, A. Rogelj, J. Medle
     
    Torek, 23. 8. 2016, 7.30
    Prostor:  AN1
    Predmet: ANGLEŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj: S. Golob
     
    Torek, 23. 8. 2016, 10.00
    Prostor:  SL1
    Predmet:  ANGLEŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: A. Divjak, S. Golob, N. Sovič Kirm
                                                          
    Torek, 23. 8. 2016, 10.30
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: Z. Cujnik, R. Pirnar, A. Strojin
     
    Torek, 23. 8. 2016, 7.30
    Prostor: MA2
    Modul:  PRIDELAVA POLJŠČIN
    Izpitna komisija: P. Kuhar, J. Klemenčič, N. Sovič Kirm
     
    Torek, 23. 8. 2016, 7.30
    Prostor: SJV
    INTERESNE DEJANOSTI
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, P. Seničar, R. Kus Pisek
    Dokazila o opravljenih obveznostih lahko oddate tudi predčasno učiteljem pri katerih niste opravili vseh obveznosti po programu.
     
    Sreda, 24. 8. 2016, 7.30
    Prostor: SJV
    PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Hude, D. Francekovič
    Dokazila o opravljenih obveznostih lahko oddate tudi predčasno učiteljem pri katerih niste opravili vseh obveznosti po programu.
     

    Podelitev spričeval poklicne mature

    Sre, 07/13/2016 - 10:42

    4. julija 2016 je v veliki predavalnici zavoda Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma potekala svečana podelitev spričeval poklicne mature za dijake Kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije. Letošnja generacija je ena bolj uspešnih, saj so dijaki dosegli 90 % uspeh.

    Med 49 uspešnimi dijaki letošnje generacije je 7 dijakov, ki so dosegli 20 in več točk. Vsi dijaki so iz programov srednjega strokovnega izobraževanja, in sicer štirje dijaki iz programa kmetijsko-podjetniški tehnik in trije dijaki iz programa naravovarstveni tehnik.

         

    Iskrene čestitke vsem maturantkam in maturantom za dosežen uspeh na poklicni maturi.

    ​SEZNAM DATUMOV PISNIH IZPITOV PRI SPLOŠNI MATURI (JESENSKI ROK 2016)

    Tor, 07/12/2016 - 17:43

    SLOVENŠČINA – IZPITNA POLA 1 in 2 (24. 8. 2016 – SREDA)
    MATEMATIKA (25. 8. 2016 – ČETRTEK)
    26. 8. 2016–30. 8. 2016 (Tuji jeziki in izbirni predmeti – angleščina, nemščina, biotehnologija, biologija, kemija, zgodovina) 
    Kandidat dobi individualni razpored opravljanja tujih jezikov in izbirnih predmetov splošne mature na šoli pred začetkom jesenskega roka splošne mature (19. 8. 2016).
    Vsi pisni izpiti se začnejo ob 9. uri. Ustni razporedi izpitov bodo objavljeni naknadno. (Predvideni so od 24. 8. do vključno 2. 9. 2016.)
     
    TAJNIK ŠMK:
    Gregor Kastelic, prof.

    ​​Uspešna generacija maturantov na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji

    Tor, 07/12/2016 - 17:40

    V ponedeljek, 11. julija 2016, so bili znani rezultati splošne mature.  Na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji (Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma) je k spomladanskemu roku splošne mature pristopilo 39 dijakov in dijakinj letošnjih četrtih letnikov. Uspešnih je bilo 36 kandidatov, kar predstavlja 92'3 % uspeh na splošni maturi.
     
    Z rezultati smo na šoli zelo zadovoljni, saj so maturantje dosegli enega boljših rezultatov zadnjih let.  

        
     
    Iskrene čestitke vsem maturantkam in maturantom.

    Katalog delavnic za osnovnošolce 2015 / 16

    Pet, 07/01/2016 - 13:31
    Dragi osnovnošolci, osnovnošolke, dragi starši in skrbniki ter učitelji in učiteljice!

    Na zavodu Grm Novo mesto - center biotehnike in turizma, tradicionalno, močno sodelujemo z okoljem, in sicer v različnih oblikah. Ena od oblik tega sodelovanja so tudi delavnice, ki jih pripravljamo za osnovnošolce. Tako na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji vsako leto pripravimo in izvedemo večje število delavnic, ki so povezane z naravo in okoljem, »pridelava in predelava hrane«. Delavnice so namenjene različnim starostnim skupinam otrok oziroma učencev.

    Naša šola ima za same izvedbe delavnic primerno infrastrukturo, še zlasti pa je pomembno, da v delavnicah sodelujejo oz. jih vodijo naši dijaki in profesorji. Vodenje delavnic predstavlja za večino naših dijakov izziv, ki ga profesorji povežejo z njihovimi obveznostmi pri pouku. Tako ni naključje, da je nastal katalog delavnic za osnovnošolce, ki so ga pripravile dijakinje 4. letnika programa naravovarstveni tehnik kot praktični izdelek maturitetne naloge. Katalog nas popelje skozi posamezne delavnice, tako v besedi kot v sliki, ki naravno prikaže utrinek z dela v delavnici. Katalog je odličen pripomoček za odločitev, kaj izbrati - tako učiteljem, učencem in staršem. Vsi, ki se boste odločili, da nas obiščete in se vključite v eno ali več delavnic, pa boste imeli tudi možnost, da si ogledate šolo, živali, rastline, učne poti ipd. ter se seznanite tudi z vzgojno-izobraževalnimi programi naše šole.

    Lepo vabljeni!
    Ravnateljica: Vida Hlebec, prof. 

    PODELITEV SPRIČEVAL SPLOŠNE MATURE

    Sre, 06/29/2016 - 08:55

    PODELITEV SPRIČEVAL splošne mature bo v ponedeljek, 11. 7. 2016, ob 11. uri, v veliki predavalnici.
     
    Vljudno vabljeni!

    ZADNJI ROK ZA PRIJAVO K SPLOŠNI MATURI V JESENSKEM ROKU

    Sre, 06/29/2016 - 08:55

    TOREK, 12. julij 2016 - ZADNJI ROK ZA PRIJAVO V JESENSKEM ROKU
    - K SPLOŠNI MATURI - DZS 1,220
    - K IZPITU IZ MATURITETNEGA PREDMETA SPLOŠNE MATURE –  DZS 1,223
    - K IZPITU – DZS 1,222 

    Obrazce lahko kupite v knjigarni.
                                                                
    TAJNIK ŠMK:
    Gregor Kastelic, prof.

    ​RAZPORED PREDMETNIH, DOPOLNILNIH, IN POPRAVNIH IZPITOV (spomladanski rok 2016)

    Pet, 06/24/2016 - 09:25

    Četrtek, 30. 6. 2016, 7.30
    Prostor: SL2
    Predmet: SLOVENŠČINA- pisno
    Nadzorni učitelj: Z. Križman

    Četrtek, 30. 6. 2016, 10.30
    Prostor: SL2
    Predmet: SLOVENŠČINA- ustno
    Izpitna komisija: G. Šturm, T. Mavsar, A. Zoran

    Četrtek, 30. 6. 2016, 11.30
    Prostor: SL2
    Predmet: SLOVENŠČINA- ustno
    Izpitna komisija: Z. Križman, N. Vrčko, A. Zoran

    Četrtek, 30. 6. 2016, 7.30
    Prostor: SL2
    Predmet: FIZIKA - pisno
    Nadzorni učitelj: Z. Križman

    Četrtek, 30. 6. 2016, 10.30
    Prostor: SJV
    Predmet: FIZIKA - ustno
    Izpitna komisija: L. Novak, M. Vrečer, P. Seničar

    Četrtek, 30. 6. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Predmet: KEMIJA
    Izpitna komisija: V. Zupančič, M. Okleščen, D. Škerl

    Četrtek, 30. 6. 2016, 10.00
    Prostor: MA2
    Modul: EKOSISTEMI, IZVAJANJE DEJAVNOSTI V PROSTORU IN
    EKOREMEDIACIJA
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, U. Ogrinc, D. Košak

    Četrtek, 30. 6. 2016, 11.30
    Prostor: MA2
    Modul: IZDELAVA TRADICIONALNIH MESNIN
    Izpitna komisija: D. Košak, S. Hude, H. Fortuna Jelenc

    Četrtek, 30. 6. 2016, 11.30
    Prostor: MA2
    Predmet: OSNOVE BIOTEHNOLOGIJE S PREHRANO
    Izpitna komisija: S. Hude, D. Košak, H. Fortuna Jelenc

    Četrtek, 30. 6. 2016, 10.00
    Prostor: AN1
    Modul: OBLIKOVANJE CVELIČNIH VEZAV IN DEKORACIJ
    Izpitna komisija: S. Nemanič, A. Bartolj Bele, S. Hude

    Četrtek, 30. 6. 2016, 7.30
    Prostor: ZGO
    Modul: OSKRBA ŽIVALI
    Izpitna komisija: D. Francekovič, U. Trobec, I. Kočevar

    Četrtek, 30. 6. 2016, 7.30
    Prostor: ZGO
    Modul: VODENJE DEL NA KMETIJSKEM GOSPODARSTVU
    Izpitna komisija: D. Francekovič, U. Trobec, I. Kočevar

    Četrtek, 30. 6. 2016, 9.00
    Prostor: ZGO
    Modul: REJA ŽIVALI
    Izpitna komisija: U. Trobec, D. Francekovič, I. Kočevar

    Četrtek, 30. 6. 2016, 11.00
    Prostor: ZGO
    Modul: PRIDELAVA KRME
    Izpitna komisija: U. Trobec, D. Francekovič, I. Kočevar

    Petek, 1. 7. 2016, 7.30
    Prostor: SJV
    Predmet: BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, A. Prem

    Petek, 1. 7. 2016, 7.30
    Prostor: SJV
    Predmet: LABORATORIJSKE VAJE
    Izpitna komisija: I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, A. Prem

    Petek, 1. 7. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul: OSNOVE HORTIKULTURE
    Izpitna komisija: B. Činkole, S. Nemanič, B. Punčuh

    Petek, 1. 7. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Predmet: DRUŽBOSLOVJE IN NARAVOSLOVJE
    Izpitna komisija: B. Činkole, S. Nemanič, B. Punčuh

    Petek, 1. 7. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul: ZELIŠČARSTVO
    Izpitna komisija: B. Činkole, S. Nemanič, B. Punčuh

    Petek, 1. 7. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul: PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN
    Izpitna komisija: B. Činkole, S. Nemanič, B. Punčuh

    Petek, 1. 7. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul: VODENJE V NARAVI
    Izpitna komisija: S. Nemanič, B. Punčuh, B. Činkole

    Petek, 1. 7. 2016, 9.00
    Prostor: MA1
    Modul: VAROVANJE OKOLJA Z OSNOVAMI TRAJNOSTNEGA RAZVOJA
    Izpitna komisija: B. Punčuh, B. Činkole, S. Nemanič

    Petek, 1. 7. 2016, 9.00
    Prostor: MA1
    Modul: PRIPRAVA IN IZDELAVA ARANŽERSKEGA MATERIALA
    Izpitna komisija: B. Punčuh, B. Činkole, S. Nemanič

    Petek, 1. 7. 2016, 9.00
    Prostor: MA1
    Modul: NARAVOVARSTVENA ZAKONODAJA IN ETIKA
    Izpitna komisija: B. Punčuh, S. Nemanič, B. Činkole

    Petek, 1. 7. 2016, 9.00
    Prostor: MA1
    Modul: PREDELOVANJE ORGANSKIH ODPADKOV IN VZDRŽEVANJE BIOLOŠKIH
    IN RASTLINSKIH ČISTILNIH NAPRAV
    Izpitna komisija: B. Punčuh, S. Nemanič, B. Činkole

    Petek, 1. 7. 2016, 7.30
    Prostor: MA2
    Modul: KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO - 2. letnik
    Izpitna komisija: A. Goršin, F. Absec, U. Ogrinc

    Petek, 1. 7. 2016, 7.30
    Prostor: MA2
    Modul: GOSPODARJENJE Z NARAVNIMI VIRI ENERGIJE IN OSTANKI
    Izpitna komisija: A. Goršin, F. Absec, U. Ogrinc

    Petek, 1. 7. 2016, 7.30
    Prostor: ZGO
    Modul: OSNOVE PODJETNIŠTVA IN PRODAJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, M. Prus, Z. Križman

    Petek, 1. 7. 2016, 7.30
    Prostor: ZGO
    Modul: PODJETNIŠTVO IN TRŽENJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, M. Prus, Z. Križman

    Petek, 1. 7. 2016, 7.30
    Prostor: ZGO
    Modul: INFORMATIKA IN POSLOVNO KOMUNICIRANJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, M. Prus, Z. Križman

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 7.30
    Prostor: ZGO
    Predmet: MATEMATIKA- pisno – samo za dijake prof. U. Mihelič
    Nadzorni učitelj: P. Seničar

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 10.00
    Prostor: ZGO
    Predmet: MATEMATIKA- ustno-– samo za dijake prof. U. Mihelič
    Izpitna komisija: U. Mihelič, P. Seničar, V. Zupančič

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 7.30
    Prostor: SL1
    Predmet: ANGLEŠČINA- pisno
    Nadzorni učitelj: I. Adamčič

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 12.00
    Prostor: AN1
    Predmet: ANGLEŠČINA- ustno
    Izpitna komisija: S. Golob, R. Pirnar, I. Kočevar

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 12.00
    Prostor: SL1
    Predmet: ANGLEŠČINA- ustno
    Izpitna komisija: Z. Cujnik, A. Divjak, D. Škerl

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 7.30
    Prostor: SL1
    Predmet: NEMŠČINA- pisno
    Nadzorni učitelj: I. Adamčič

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 10.30
    Prostor: SL1
    Predmet: NEMŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: N. Sovič Kirm, A. Prem, D. Škerl

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul: KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO - 1. letnik
    Izpitna komisija: B. Turk, P. Kuhar, M. Hrastelj

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Modul: VZDRŽEVANJE IN SERVISIRANJE STROJEV ZA NANOS FFS
    Izpitna komisija: P. Kuhar, M. Hrastelj, B. Turk

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 8.30
    Prostor: MA1
    Modul: PRIDELAVA POLJŠČIN
    Izpitna komisija: P. Kuhar, M. Hrastelj, B. Turk

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 9.00
    Prostor: MA1
    Predmet: KMETIJSTVO
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, B. Turk, P. Kuhar

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 9.00
    Prostor: MA1
    Modul: ČEBELARSTVO
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, B. Turk, P. Kuhar

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 9.00
    Prostor: MA1
    Modul: TRAJNOSTNI RAZVOJ
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, B. Turk, P. Kuhar

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 7.30
    Prostor: MA2
    Modul: EKOLOŠKE ANALIZE IN MONITORING
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, D. Škerl

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 8.30
    Prostor: MA2
    Predmet: UMETNOST
    Izpitna komisija: J. Medle, V. Starc, D. Škerl

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 7.30
    Prostor: SJV
    Modul: VARSTVO NARAVNIH VREDNOT
    Izpitna komisija: M. Kos, F. Absec, U. Ogrinc

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 8.00
    Prostor: SJV
    Modul: TEHNOLOGIJA OBNOVLJIVIH VIROV
    Izpitna komisija: A. Rogelj, F. Absec, U. Ogrinc

    Ponedeljek, 4. 7. 2016, 8.00
    Prostor: SJV
    Modul: MEHANIZACIJA V BIOTEHNIKI
    Izpitna komisija: A. Rogelj, F. Absec, U. Ogrinc

    Torek, 5. 7. 2016, 7.30
    Prostor: MA1, MA2
    Predmet: MATEMATIKA- pisno
    Nadzorni učitelj: P. Seničar, I. Kočevar
    Torek, 5. 7. 2016, 10.30

    Prostor: MA1
    Predmet: MATEMATIKA- ustno
    Izpitna komisija: M. Vrečer, P. Franko, R. Kus Pisek
    Torek, 5. 7. 2016, 10.00

    Prostor: MA2
    Predmet: MATEMATIKA- ustno
    Izpitna komisija: P. Seničar, V. Starc , I. Kočevar
    Torek, 5. 7. 2016, 7.30

    Prostor: ZGO
    Predmet: ZGODOVINA
    Izpitna komisija: R. Kus Pisek, M. Turk, H. Košmerlj

    Torek, 5. 7. 2016, 8.00
    Prostor: MA1
    Modul: ČIŠČENJE IN UREJANJE PROSTOROV
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, M. Prus, R. Kus Pisek

    Sreda, 6. 7. 2016, 7.30
    Prostor: SJV
    Modul: SLADICE
    Izpitna komisija: M. Drmaž, S. Hude, D. Košak

    Sreda, 6. 7. 2016, 7.30
    Prostor: SJV
    Modul: VLOGA MESA V PREHRANI
    Izpitna komisija: D. Košak, M. Drmaž, S. Hude

    Sreda, 6. 7. 2016, 7.30
    Prostor: telovadnica
    Predmet: ŠPORTNA VZGOJA
    Izpitna komisija: D. Škerl, K. Teršar Zalar, I. Adamčič

    Sreda, 6. 7. 2016, 7.30
    Prostor: telovadnica
    INTERESNE DEJAVNOSTI
    Izpitna komisija: D. Škerl, K. Teršar Zalar, I. Adamčič

    Dokazila o opravljenih obveznostih lahko oddate tudi predčasno učiteljem pri katerih niste opravili vseh obveznosti po programu.

    Sreda, 6. 7. 2016, 7.30
    Prostor: MA1
    Predmet: GEOGRAFIJA
    Izpitna komisija: A. Strojin, N. Jarc, Š. Debeljak

    Sreda, 6. 7. 2016, 8.00
    Prostor: MA1
    Predmet: BIOLOGIJA
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, U. Ogrinc, Š. Debeljak

    Sreda, 6. 7. 2016, 9.00
    Prostor: MA1
    PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM
    Izpitna komisija: S. Zalokar, H. Fortuna Jelenc, Š. Debeljak

    Dokazila o opravljenih obveznostih lahko oddate tudi predčasno učiteljem pri katerih niste opravili vseh obveznosti po programu.

    ​STROKOVNA EKSKURZIJA 2. LETNIKOV SSI PROGRAMOV V DOMŽALE, LJUBLJANO IN LOGATEC

    Pet, 06/24/2016 - 08:37

    V petek, 17. junija, so se dijaki 2. letnika kmetijsko-podjetniškega in naravovarstvenega tehnika odpravili na strokovno ekskurzijo. Pot jih je najprej vodila v Regionalni nadzorni center DARS-a v Domžalah. Tam so jim predstavili delovanje in naloge centra. Seznanili so se tudi z pravilnim ravnanjem v primeru spremenjene signalizacije, nesreč in požarov v tunelih…
    Nadaljevali so v Ljubljani, kjer so si ogledali Državni zbor Republike Slovenije. Potem, ko so jim predstavili stavbo in pristojnosti parlamenta, so si dijaki lahko tudi v živo ogledali sejo državnega zbora z balkona za obiskovalce.
    Zadnji postanek na ekskurziji je bil Center varne vožnje Blagomix v Logatcu. Center se ponaša z prenovljenim poligonom, na katerem so bili dijaki deležni predstavitve varne vožnje v ekstremnih razmerah (spolzka cesta, različne hitrosti, obnašanje pnevmatik …). Dijaki so tudi aktivno sodelovali pri izračunavanju zavorne poti pri različnih hitrostih avtomobila. Dijaki so spoznali veliko novega in se z zadnjo ekskurzijo v tem šolskem letu odpravili na zaslužene počitnice. 

    Podelitev spričeval

    Pet, 06/17/2016 - 12:06

    Drage dijakinje in dragi dijaki!
     
    ŠOLSKA POČASTITEV DNEVA DRŽAVNOSTI IN PODELITEV SPRIČEVAL

    Počastitev dneva državnosti ter podelitev nagrad in pohval za vse letnike bo potekala v petek, 24. junija 2016, ob 7. 30, v veliki predavalnici.
    Spričevala boste prejeli po dogodku, v učilnicah, po razporedu, ki bo objavljen na oglasni deski šole.

    Vsi delavci šole vam želimo prijetne počitnice, da bi splavale po vodi vse skrbi in da bi se polni novih moči in veselja vrnili jeseni v šolske klopi.
     
    Vida Hlebec, ravnateljica

    Prijava na šolsko prehrano.

    Pon, 05/30/2016 - 11:51

    V priponki je dopis staršem o organizaciji šolske prehrane. Le-tega so prejeli tudi dijaki.
    Prijave na šolsko malico za šolsko leto 2016/17 morajo dijaki vrniti razrednikom do 10.6.2016.

    Prijava_na_prehrano_dijaki_obrazec 2016 17
    Organizacija šolske prehrane Grm

    ​NATEČAJ EVROPA V ŠOLI

    Pon, 05/30/2016 - 09:05

    V petek, 13. 5. 2016 je v Ljubljani potekala podelitev nagrad nagrajencem natečaja Evropa v šoli. Letošnja tema natečaja ni bila natančno določena. Bila pa je povezana s sprejetimi cilji trajnostnega razvoja. Osnovnošolci in dijaki so se lahko preskusili v petih natečajih: literarni, likovni, fotografski, video natečaj ter povezovani natečaj, kjer se je lahko povezalo več šol med sabo.
    Na naši šoli je na natečaju Evropa v šoli sodelovalo 8 dijakov. In kar štirje od njih so prepričali strokovno žirijo in osvojili prvo mesto.

    Na likovnem natečaju je prvo mesto zasedel Jakob Zaman Jelenič, dijak 1. b razreda, z delom Zelena Krka. Njegova mentorica je bila profesorica Jožica Medle.

     

    Na video natečaju pa so prvo mesto dosegle Sergeja Sever, Sara Praznik in Tjaša Coter, dijakinje 2. d razreda. V videu Tudi ženske zmoremo so prikazale, da so tudi ženske sposobne opravljati zahtevne poklice, ki jih običajno pripišemo moškim. Njihova mentorja sta bila profesorica Neva Vrčko in profesor Luka Novak.

     

    Vsi štirje so si s svojim prispevkom prislužili lepo nagrado – diplomo za dosežen uspeh na natečaju in udeležbo na Evropskem taboru v počitniškem domu Pohorje. Vsem nagrajencem iskrene čestitke.
     
    Tina Brcar, 2.b

    RAZPORED PREDMETNIH, DOPOLNILNIH, IN POPRAVNIH IZPITOV (spomladanski rok 2016)

    Pet, 05/27/2016 - 10:13

    Sreda, 1. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  R3
    Predmet:  BIOLOGIJA
    Komisija: H. Fortuna Jelenc,  B. Činkole, H. Košmerlj
     
    Sreda, 1. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  R3
    Modul:  ČIŠČENJE IN UREJANJE PROSTOROV
    Komisija: H. Košmerlj, B. Činkole, H. Fortuna Jelenc
     
    Sreda, 1. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  R3
    Modul:  DRUŽBOSLOVJE IN NARAVOSLOVJE
    Komisija: B. Činkole, H. Fortuna Jelenc, H. Košmerlj
     
    Sreda, 1. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  R1
    Modul:  VZDRŽEVANJE IN SERVISIRANJE STROJEV ZA NANOS FITOFARMACEVTSKIH SREDSTEV
    Komisija: P. Kuhar, B. Punčuh, M. Kogovšek
     
    Sreda, 1. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  R1
    Modul:  OSNOVE PODJETNIŠTVA IN PRODAJE
    Komisija: M. Kogovšek, P. Kuhar, B. Punčuh
     
    Sreda, 1. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  IP
    Modul:  TRAJNO PECIVO
    Komisija: D. Košak, S. Hude, M. Drmaž
     
    Sreda, 1. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  IP
    Modul:  ZDRAVE SLADICE
    Komisija: S. Hude, M. Drmaž, D. Košak
     
    Sreda, 1. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  IP
    Modul:  OSNOVE ŽIVILSTVA
    Komisija: S. Hude, M. Drmaž, D. Košak
     
    Sreda, 1. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  IP
    Modul:  SLADICE
    Komisija: M. Drmaž, S. Hude, D. Košak
     
    Četrtek,  2. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  R3
    Modul:  DEKORACIJE V SLAŠČIČARSTVU
    Komisija: M. Drmaž, S. Hude, A. Pezdirc
     
    Četrtek,  2. 6. 2016, 7.30
    Prostor:  R1
    Predmet:  SLOVENŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj:  N. Sovič Kirm
     
    Četrtek,  2. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  IP
    Predmet:  SLOVENŠČINA – ustno
    Komisija: N. Vrčko, Z. Križman, U. Ogrinc
     
    Četrtek,  2. 6. 2016, 7.30
    Prostor:  R1
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno
    Nadzorni učitelj:  N. Sovič Kirm
     
    Četrtek,  2. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  R1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Komisija: U. Mihelič, M. Vrečer, F. Jarc
     
    Petek,  3. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  IP
    Predmet:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Komisija: B. Turk, U. Trobec, P. Seničar
     
    Četrtek,  2. 6. 2016, 13.30
    Prostor:  IR1
    Predmet:  VAROVANJE OKOLJA Z OSNOVAMI TRAJNSOTNEGA RAZVOJA
    Komisija: A. Bartolj Bele, B. Punčuh, U. Mihelič
     
    INTERESNE DEJAVNOSTI  in PRAKTIČNO USPOSABLJENJE Z DELOM
    Dokazila o opravljenih obveznostih oddajte do četrtka, 2. 6. 2016, učiteljem pri katerih niste opravili vseh obveznosti po programu.
     

    USTNI IZPITI POKLICNE MATURE – SPOMLADANSKI ROK 2016

    Pet, 05/27/2016 - 10:07

    USTNI IZPITI POKLICNE MATURE – SPOMLADANSKI ROK 2016
     
    4. c
    MATEMATIKA                sreda, 15. 6. 2016 
    SLOVENŠČINA             sreda, 15. 6. 2016 (tisti, ki ste izbrali angleščino)
    IZDELEK OZ. …             petek, 17. 6. 2016 
    SLOVENŠČINA             ponedeljek, 20. 6. 2016 (tisti, ki ste izbrali matematiko)
    ANGLEŠČINA                ponedeljek, 20. 6. 2016 
    KMETIJSTVO                 torek, 21. 6. 2016 (tisti, ki ste izbrali matematiko)
    KMETIJSTVO                 sreda, 22. 6. 2016 (tisti, ki ste izbrali angleščino)
     
    4. d
    NARAVOVARSTVO      sreda, 15. 6. 2016  (tisti, ki ste izbrali matematiko)
    SLOVENŠČINA             četrtek, 16. 6. 2016 (tisti, ki ste izbrali angleščino)
    IZDELEK OZ. …             petek, 17. 6. 2016 
    MATEMATIKA                ponedeljek, 20. 6. 2016
    ANGLEŠČINA                ponedeljek, 20. 6. 2016
    SLOVENŠČINA             torek,  21. 6. 2016  (tisti, ki ste izbrali matematiko)
    NARAVOVARSTVO      sreda,  22. 6. 2016  (tisti, ki ste izbrali angleščino)
     
     
    5. a
    MATEMATIKA                četrtek, 16. 6. 2016
    ANGLEŠČINA                četrtek, 16. 6. 2016
    IZDELEK OZ. …             petek, 17. 6. 2016 
    KMETIJSTVO                 ponedeljek, 20. 6. 2016
    SLOVENŠČINA             sreda, 22. 6. 2016 
     
    5. b
    MATEMATIKA                četrtek, 16. 6. 2016
    ANGLEŠČINA                četrtek, 16. 6. 2016
    IZDELEK OZ. …             petek, 17. 6. 2016 
    HORTIKULTURA           ponedeljek, 20. 6. 2016
    SLOVENŠČINA             sreda, 22. 6. 2016 

    Natančen razpored kandidatov po urah in prostorih je objavljen na oglasni deski za poklicno maturo.

    Tags: poklicna matura

    Strani