|    DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Nahajate se tukaj

Kmetijska šola GRM in biotehniška gimnazija

    Subscribe to Kmetijska šola GRM in biotehniška gimnazija feed
    Novice in obvestila Kmetijske šole GRM in biotehniške gimnazije.
    Posodobljeno: 1 ura 55 min nazaj

    ​Predsednik RS Borut Pahor bo obiskal GRM Novo mesto - center biotehnike in turizma

    Pon, 10/12/2015 - 12:41

    V torek, 13. 10. 2015, bosta šolo obiskala visoka gosta, predsednik RS, gospod Borut Pahor, in član prvega  demokratično izvoljenega predsedstva RS, gospod Ivan Oman.

    Najprej se bosta z dijaki pogovarjala o nastajanju slovenske države in bližajoči se 25. obletnici samostojne Slovenije, nato pa bo predsednik Pahor odkril spominsko ploščo, s katero obeležujemo sestanek voditeljev DEMOSA, ki je potekal v šolski vinoteki, 29. junija 1990, in so na njem med drugim govorili o načinu osamosvajanja Slovenije in vključevanju parlamentarnih strank v osamosvojitveni projekt.

    VABILO NA DAN ODPRTIH VRAT

    Sre, 09/30/2015 - 12:24

    Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma vabi vse učence osnovnih šol, otroke v vrtcih ter vse ostale na že tradicionalni dan odprtih vrat, ki bo pod geslom »ZA BISTRO GLAVO V NARAVO« potekal v četrtek, 15. oktobra, od 9. do 16. ure na Sevnem 13, Novo mesto. Tema letošnjega dneva odprtih vrat so alternativna žita.
     
    V letošnjem šolskem letu se bodo na dnevu odprtih vrat istočasno predstavile vse organizacijske enote centra Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma (Kmetijska šola Grm in biotehniška gimnazija, Srednja šola za gostinstvo in turizem, Dijaški in študentski dom, Višja strokovna šola, Medpodjetniški izobraževalni center). Osrednji predstavitveni prostor bo na sedežu centra Grm Novo mesto na Sevnem 13 v večnamenski dvorani, kjer bo potekala t.i. tržnica poklicev in ostale predstavitve dejavnosti (izobraževanja, usposabljanja, tečaji, NPK, interesna področja).
     
    Dan odprtih vrat je namenjen vsem otrokom in učencem, ki si lahko dogajanje ogledajo oz. sodelujejo bodisi v organizaciji šole ali vrtca bodisi v spremstvu svojih staršev oz. skrbnikov. Prosimo Vas, če otroke in starše  oz. skrbnike seznanite s to možnostjo.
     
    Delavnice in predstavitve izobraževalnih programov so namenjene učencem 7., 8. in 9. razredov, vsi ostali pa imajo možnost ogleda razstav in raznih praktičnih prikazov.
     
    Prosimo Vas, če nam zaradi lažje organizacije sporočite, kaj bi si radi ogledali in kje bi radi sodelovali. Pripravili smo obrazec različnih dejavnosti, ki ga lahko najdete na spletnih straneh: www.ksgrm.net in www.ssgt-nm.si. Prosimo Vas, da glede na interes učencev oz. otrok izpolnite prijavnico in nam jo pošljete po elektronski pošti na naslov anica.mozina@guest.arnes.si, po klasični pošti na naslov zavoda ali po fax-u 07/39 34 710, najkasneje do četrtka, 8. 10. 2015.

    Za vsa dodatna pojasnila se obrnite na Anico Možina, tel. št. 07 39 34 717, Ireno Avsenik, tel. št. 07 39 34 718 (KŠ Grm) in na Anito Beguš, tel. št. 07 37 31 638 (SŠGT).
    Veselimo se Vašega obiska in Vas lepo pozdravljamo!
     
    Direktor:
    Tone Hrovat, univ. dipl. inž. kmet., l. r.

    Delavnice.docx Prijavnica (1).docx

    »Podarimo si več osebne svobode«

    Pon, 09/14/2015 - 12:56

    V šolskem letu 2014/2015 smo na šoli izvajali delavnice za starše z naslovom »Podarimo si več osebne svobode«. Vključenih je bilo 15 staršev naših dijakov.
     
    Srečanja so potekala vsako prvo sredo v mesecu oz. po dogovoru, od meseca novembra do meseca marca, v prostorih šole. Predvidenih je bilo pet srečanj, katera so bila tudi izvedena. Srečanja so potekala intenzivno v sproščenem vzdušju, kar se je kazalo v številu ur, preživetih skupaj.
     
    Glavni namen srečanj je bil, da udeleženci spoznajo osnovne človekove potrebe, se jih naučijo prepoznavati ter da pridejo do uvida, da vsak posameznik stvari razume, dojema in vidi drugače.
     
    Tudi v šolskem letu 2015/2016 bomo staršem ponudili obliko sodelovanja v kateri se bomo posvečali reševanju konfliktov in gradnji vzajemnega, sodelovalnega odnosa z mladostniki.
     
    Zahvaljujeva se vsem staršem, ki so se v šolskem letu 2014/15 udeležili delavnic in s svojimi bogatimi življenjskimi izkušnjami in vsebinsko dopolnjevali naša srečanja.
     

    Irena Avsenik in Tanja Loparec  Vtisi udeleženke:
    Naše življenje je kot vožnja z avtomobilom. MI imamo volan v rokah in od nas je odvisno kam in kako bomo peljali skozi življenje. Sopotnik so naše misli, izkušnje, zadaj sedijo čustva. Med našo vožnjo srečujemo ljudi s katerimi imamo odnose.  Tudi oni so šoferji, ki vozijo svojo pot. Za dobre odnose je pomembno, da se tega zavedemo in ljudi okoli sebe ne poskušamo spreminjat .

    ZA VSAK TRENUTEK, ZA VSAKO DEJANJE, ZA VSE ODLOČITVE, ZA VSE ODNOSE SE JAZ ODLOČIM, JAZ IMAM VOLAN V ROKAH.

    Popoldnevi v družbi Irene in Tanje ter drugih staršev, ki so tako kot jaz želeli imeti dober odnos s svojim otrokom, pa tudi z drugimi, so minevali v prijetnem, sproščenem vzdušju. Vsakič smo se soočali z izzivi različnih zgodb, ki se dogajajo. Učili smo se , kako izstopit iz svojega ustaljenega kalupa razmišljanja. Hvala predvsem Ireni, ki nam je dala smernice, da smo prišli do tega, da se resnično za vse stvari v našem življenju lahko odločamo, pa tudi, da spoštujemo odločitve drugih.
     
    Zapisala: Marija Božič
     

    dejavnosti

    ​RAZPORED PREDMETNIH, DOPOLNILNIH, IN POPRAVNIH IZPITOV (septembrski rok 2015)

    Čet, 09/03/2015 - 10:42

    Torek, 8. 9. 2015, ob 13.45
    Prostor: R1                
    Modul:KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Izpitna komisija: A. Goršin, P. Kuhar, F. Jarc
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 10.00
    Prostor: P3
    Predmet:  MATEMATIKA– pisno
    Nadzorni učitelj: T. Loparec
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 13.45
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: U. Mihelič, V. Starc, F. Jarc
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 13.45
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: M. Vrečer, P. Seničar, S. Nemanič
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 10.00
    Prostor: P3
    Predmet:  FIZIKA– pisno
    Nadzorni učitelj: T. Loparec
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 13.45
    Prostor:  MA1
    Predmet:  FIZIKA – ustno
    Izpitna komisija: L. Novak, M. Vrečer, P. Seničar
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 10.00
    Prostor: P3
    Predmet:  ANGLEŠČINA– pisno
    Nadzorni učitelj: T. Loparec
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 13.45
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno
    Izpitna komisija: R. Pirnar, A. Divjak, D. Škerl

    Sreda, 9. 9. 2015, ob 13.45
    Prostor:  SJV
    Predmet:  KEMIJA
    Izpitna komisija:  M. Okleščen, V. Zupančič, I. Kurajić
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 13.45
    Prostor:  SL2
    Predmet:  BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija:  I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, V. Zupančič
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 13.45
    Prostor: R1
    Modul:KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Izpitna komisija: A. Goršin, U. Trobec, D. Francekovič
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 13.45
    Prostor: R1
    Modul: PRIDELAVA KRMNIH RASTLIN
    Izpitna komisija: U. Trobec, A. Goršin, D. Francekovič
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 13.45
    Prostor: SL1
    Modul: PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN
    Izpitna komisija: B. Činkole, F. Absec, M. Prus
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 13.45
    Prostor: SL1
    Modul: KLETARSTVO
    Izpitna komisija: F. Absec, B. Činkole, M. Prus
     
    Sreda, 9. 9. 2015, ob 13.45
    Prostor: SL1
    Modul: NAPRAVA TRAJNEGA NASADA
    Izpitna komisija: M. Prus, F. Absec, B. Činkole

    ​PRVI ŠOLSKI DAN

    Pet, 08/21/2015 - 08:23

    SPREJEM ZA DIJAKE PRVIH LETNIKOV: 
    Sprejem bo ob 7. 30 v veliki predavalnici v prizidku šole, nato pa boste skupaj z razredniki odšli po razredih, kjer boste skupaj preživeli prijetno uvodno dopoldne do 12. ure.
     
    PRIČETEK POUKA ZA DIJAKE VIŠJIH LETNIKOV:
    Prvi šolski dan začnejo dijaki s poukom ob 7.30 uri. Prva in druga šolska ura je razredna ura; tretjo, četrto in peto šolsko uro pa bo potekal pouk po urniku.    

     
    Ravnateljica:
    Vida Hlebec, prof.

    Razpored ustnih izpitov za splošno maturo (Jesenski rok 2015)

    Čet, 08/20/2015 - 15:32

    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Peter Seničar – izpraševalec, Vojka Zupančič – predsednica,
    Urška Mihelič – članica
    DATUM: 31. 8. 2015
    PROSTOR: SL1

    Čas Priimek in ime 14.00–15.30 Jeler Senta   Šuštaršič Nina   Gregorič Manca   Judež Klavdija

     
    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Urška Mihelič – izpraševalka, Vojka Zupančič – predsednica,
    Peter Seničar - član
    DATUM: 31. 8. 2015                  
    PROSTOR: SL1
     

    Čas Priimek in ime 15.30–16.30 Cekuta Laura   Čuček Alja   Miklavž Lara   Pavlič Klara

     
    PREDMET: SLOVENŠČINA
     
    KOMISIJA: Gregor Kastelic – izpraševalec, Damir Škerl – predsednik,
    Gabrijela Šturm - članica
    DATUM: 1. 9. 2015
    PROSTOR: SL1
     

    Čas Priimek in ime 12.30–13.30 Gregorič Manca   Judež Klavdija   Čuček Alja 13.30-14.20 Miklavž Lara   Pavlič Klara

     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
     
    KOMISIJA: Sonja Golob – izpraševalka, Irena Kurajić– predsednica,
    Rebeka Pirnar - članica
    DATUM: 2. 9. 2014
    PROSTOR: SL1
     

    Čas Priimek in ime 13.45–14.45 Gregorič Manca   Judež Klavdija   Čuček Alja 14.45-15.30 Miklavž Lara   Pavlič Klara

    USTNI IZPITI POKLICNE MATURE – JESENSKI ROK 2015

    Čet, 08/20/2015 - 15:28

    4. c – SSI Kmetijsko-podjetniški tehnik
    SLOVENŠČINA             sreda,  26. 8. 2015
    MATEMATIKA                četrtek, 27. 8. 2015 
    IZDELEK OZ. …             torek, 1. 9. 2015 
    KMETIJSTVO                 sreda,  2. 9. 2015 
     
    4. d – SSI Naravovarstveni tehnik
    SLOVENŠČINA             sreda,  26. 8. 2015
    MATEMATIKA                četrtek, 27. 8. 2015 
    ANGLEŠČINA                četrtek, 27. 8. 2015 
    NARAVOVARSTVO      torek, 1. 9. 2015 
    IZDELEK OZ. …             sreda, 2. 9. 2015 
      
    5. a – PTI Kmetijsko-podjetniški tehnik
    SLOVENŠČINA             sreda,  26. 8. 2015
    MATEMATIKA                četrtek, 27. 8. 2015 
    KMETIJSTVO                 sreda,  2. 9. 2015 
     
    5. b – PTI Hortikulturni tehnik
    SLOVENŠČINA             sreda,  26. 8. 2015
    MATEMATIKA                četrtek, 27. 8. 2015 
    HORTIKULTURA           torek, 1. 9. 2015 
    IZDELEK OZ. …             sreda, 2. 9. 2015 
     
    Natančen razpored kandidatov po urah in prostorih je objavljen na oglasni deski za poklicno maturo.

    Tags: poklicna matura

    TERMINSKI RAZPORED PISNIH IZPITOV ZA JESENSKI IZPITNI ROK SM 2015

    Sre, 08/19/2015 - 10:19

    SLOVENŠČINA (24. 8. 2015) - PONEDELJEK 
    MATEMATIKA (25. 8. 2015) - TOREK 
    ANGLEŠČINA (26. 8. 2015) - SREDA 
    BIOTEHNOLOGIJA (27. 8. 2015) - ČETRTEK  
    BIOLOGIJA (27. 8. 2015) - ČETRTEK 
    ZGODOVINA (28. 8. 2015) - PETEK
    KEMIJA (29. 8. 2015) - SOBOTA 
     
    Vsi pisni izpiti se začnejo ob 9. uri. Ustni razporedi izpitov bodo objavljeni naknadno. (Predvideni so od 31. 8. do 2. 9. 2015.)
      
                                                                                                   Tajnik ŠMK:
                                                                                           Gregor Kastelic, prof.

    ​Uspešna generacija maturantov na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji

    Sre, 07/29/2015 - 23:14

    Novo mesto – V ponedeljek, 13. julija 2015, so bili znani rezultati splošne mature. Na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji (Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma) so bili maturantje in maturantke, ki so opravljali maturo v spomladanskem roku splošne mature, zelo uspešni. Z rezultati smo na šoli zelo zadovoljni, saj so maturantje dosegli enega najboljših rezultatov zadnjih let.

       

    INFORMATIVNI DAN ZA VPIS V IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH V ŠOLSKEM LETU 2015 / 2016

    Sre, 07/29/2015 - 14:00

    Informacije za vpis v formalno izobraževanje lahko pridobite v ponedeljek 17. 8. 2015 med 9.00 in 14.00 uro v učilnici ŽIV ali od 17.8.2015 dalje na elektronskem naslovu darja.francekovic@gmail.com.

     

    Vpisujemo v izobraževalne programe:

    • tehniška gimnazija
    • kmetijsko-podjetniški tehnik
    • hortikulturni tehnik
    • naravovarstveni tehnik
    • kmetijsko-podjetniški tehnik - PTI
    • hortikulturni tehnik - PTI
    • gospodar na podeželju
    • vrtnar
    • cvetličar
    • slaščičar
    • mesar in
    • pomočnik v biotehniki in oskrbi

    RAZPORED PREDMETNIH, DOPOLNILNIH, IN POPRAVNIH IZPITOV (jesenski rok 2015)

    Sre, 07/29/2015 - 13:59

    Ponedeljek, 17. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  MA2
    Predmet:  BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija:  I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, Z. Križman
     
    Ponedeljek, 17. 8. 2015, ob 9.00
    Prostor:  MA2
    Modul:  MALE ŽIVALI
    Izpitna komisija: J. Goršin Fabjan, I. Kurajić, Z. Križman
     
    Ponedeljek, 17. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: SJV
    Modul:KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO I (2. C, 2. D, 2. F)
    Izpitna komisija: A. Goršin, P. Kuhar, P. Seničar
     
    Ponedeljek, 17. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  OSNOVE GOZDARSTVA
    Izpitna komisija: A. Goršin, P. Kuhar, P. Seničar
     
    Ponedeljek, 17. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SL1
    Modul:  SLADICE
    Izpitna komisija: M. Drmaž, S. Hude, D. Škerl
     
    Ponedeljek, 17. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SL1
    Modul:  IZDELAVA MESNIN BREZ DODATKOV
    Izpitna komisija: S. Hude, M. Drmaž, D. Škerl
     
    Ponedeljek, 17. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  VARSTVO RASTLIN
    Izpitna komisija: F. Absec , B. Činkole,  I. Adamčič
     
    Ponedeljek, 17. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN
    Izpitna komisija: B. Činkole, F. Absec, I. Adamčič
      
    Ponedeljek, 17. 8. 2015, ob 8.00
    Prostor:  SL2
    Modul:  KLETARSTVO
    Izpitna komisija: F. Absec, B. Činkole, I. Adamčič
     
    Ponedeljek, 17. 8. 2015, ob 8.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  GOSPODINJSTVO IN IZDELKI DOMAČE OBRTI
    Izpitna komisija: S. Zalokar, B. Činkole, I. Adamčič
     
    Ponedeljek, 17. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  FIZIKA-pisno
    Nadzorni učitelj: I. Kočevar
     
    Ponedeljek, 17. 8. 2015, ob 10.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  FIZIKA-ustno
    Izpitna komisija:  L. Novak, M. Vrečer, I. Kočevar
     
    Torek, 18. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: MA1
    Modul:  PRIDELAVA KRME
    Izpitna komisija: D. Francekovič, U. Trobec, A. Prem
     
    Torek, 18. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SL1
    Modul:  VARSTVO NARAVNIH VREDNOT
    Izpitna komisija: M. Kos, M. Okleščen, V. Zupančič
     
    Torek, 18. 8. 2015, ob 8.00
    Prostor:  SL1
    Modul: EKOLOŠKE ANALIZE IN MONITORING za 1. LETNIK
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, A. Divjak
     
    Torek, 18. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: AN1
    Predmet:  LABORATORIJSKE VAJE
    Izpitna komisija: I. Kurajić, V. Zupančič, U. Ogrinc
     
    Torek, 18. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SL2
    Predmet:  SLOVENŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj: A. Strojin
     
    Torek, 18. 8. 2015, ob 10.00
    Prostor:  SL2
    Predmet:  SLOVENŠČINA – ustno
    Izpitna komisija: T. Mavsar, N. Vrčko, A. Strojin
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  REJA ŽIVALI (2. F)
    Izpitna komisija: U. Trobec, B. Turk, K. Bahorič
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: SJV
    Modul:  IZDELAVA MESNIN
    Izpitna komisija: T. Resman, S. Hude, H. Košmerlj
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: SJV
    Modul:  IZDELKI DOMAČE OBRTI
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Hude, T. Resman
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  PL1, 2
    Predmet:  MATEMATIKA– pisno (5. A, 5. B)
    Nadzorni učitelj: P. Seničar
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 10.00
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno (5. A, 5. B)
    Izpitna komisija: M. Vrečer, K. Bahorič, S. Golob
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  PL1, 2
    Predmet:  ANGLEŠČINA
    Nadzorni učitelj: P. Seničar
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 10.00
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno (2. E, 3. C, IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH)
    Izpitna komisija: R. Pirnar, Z. Cujnik, A. Divjak
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  PL1, 2
    Predmet:  NEMŠČINA
    Nadzorni učitelj: Peter Seničar
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 10.00
    Prostor:  SL1
    Predmet:  NEMŠČINA – ustno
    Izpitna komisija: A. Prem, N. Kirm Sovič, I. Kočevar
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  KEMIJA (2. D)
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, H. Fortuna Jelenc
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  ZGO
    Modul: EKOLOŠKE ANALIZE IN MONITORING za 2. LETNIK
    Izpitna komisija: M. Okleščen, H. Fortuna Jelenc, V. Zupančič
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 8.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: BIOLOGIJA (3. D)
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, M. Okleščen, V. Zupančič
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 8.30
    Prostor:  ZGO
    Modul: EKOSISTEMI, IZVAJANJE DEJAVNOSTI V PROSTORU IN EKOREMEDIACIJA
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, M. Okleščen, V. Zupančič
     
    Sreda, 19. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SL2
    Modul: OSNOVE HORTIKULTURE
    Izpitna komisija: B. Činkole, A. Bartolj Bele, I. Adamčič
     
    Četrtek, 20. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: SJV
    Modul:  PREDELAVA MESA
    Izpitna komisija: T. Resman, S. Hude, P. Seničar
     
    Četrtek, 20. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: MA2
    Modul:  UPRAVLJANJE KMETIJSKE MEHANIZACIJE
    Izpitna komisija: P. Kuhar, A. Rogelj, I. Kočevar
     
    Četrtek, 20. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: MA2
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO za 1. letnik (2. F)
    Izpitna komisija: P. Kuhar, A. Rogelj, I. Kočevar

    Četrtek, 20. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: AN1
    Predmet:  GEOGRAFIJA
    Izpitna komisija: A. Strojin, S. Golob, A. Divjak
     
    Četrtek, 20. 8. 2015, ob 8.00
    Prostor: AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno (2. A, 3. A, 3. B, 4. B)
    Izpitna komisija: S. Golob, A. Divjak, A. Strojin,
     
    Četrtek, 20. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: telovadnica
    Predmet: ŠPORTNA VZGOJA
    Nadzorni učitelj: I. Adamčič, D. Škerl, A. Zoran
     
    Petek, 21. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: SJV
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO  (1. C)
    Izpitna komisija: B. Turk, A. Goršin, U. Trobec
     
    Petek, 21. 8. 2015, ob 8.00
    Prostor: SJV
    Modul:  PREDELAVA MLEKA
    Izpitna komisija: U. Trobec, B. Turk, A. Goršin
     
    Petek, 21. 8. 2015, ob 8.00
    Prostor: SJV
    Modul:  REJA ŽIVALI (3.C)
    Izpitna komisija: U. Trobec, B. Turk, A. Goršin
     
    Petek, 21. 8. 2015, ob 8.00
    Prostor: SJV
    Modul:  ZDRAVSTVENO VARSTVO DOMAČIH ŽIVALI
    Izpitna komisija: U. Trobec, B. Turk, A. Goršin
     
    Petek, 21. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: MA2
    Modul:  PRODAJA MESA IN MESNIN
    Izpitna komisija: S. Hude, T. Resman, A. Strojin
     
    Petek, 21. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: MA2
    Modul:  OSNOVE BIOTEHNOLOGIJE S PREHRANO
    Izpitna komisija: S. Hude, T. Resman, A. Strojin
     
    Petek, 21. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: MA1
    Modul:  PRIPRAVA IN IZDELAVA ARANŽERSKEGA MATERIALA
    Izpitna komisija: B. Činkole, B. Punčuh, A. Divjak
     
    Petek, 21. 8. 2015, ob 8.00
    Prostor: MA1
    Modul:  NARAVOVARSTVENA ZAKONODAJA IN ETIKA
    Izpitna komisija: B. Punčuh, B. Činkole, A. Divjak
     
    Petek, 21. 8. 2015, ob 8.30
    Prostor: MA1
    Modul:  ZELIŠČARSTVO
    Izpitna komisija: B. Punčuh, B. Činkole, A. Divjak
     
    Petek, 21. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: ZGO
    Predmet:  LIKOVNA UMETNOST
    Izpitna komisija: J. Medle, R. Kus Pisek, M. Turk
     
    Petek, 21. 8. 2015, ob 8.00
    Prostor: ZGO
    Predmet:  ZGODOVINA
    Izpitna komisija: R. Kus Pisek, M. Turk, J. Medle
     
    Ponedeljek, 24. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  MA1, MA2
    Predmet:  MATEMATIKA– pisno
    Nadzorni učitelj: V. Starc, P. Seničar
     
    Ponedeljek, 24. 8. 2015, ob 10.00
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: V. Starc, K. Bahorič, D. Škerl
     
    Ponedeljek, 24. 8. 2015, ob 10.00
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: P. Seničar, U. Mihelič, A. Zoran
     
    Ponedeljek, 24. 8. 2015, ob 11.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: M. Vrečer, K. Bahorič, D. Škerl
     
    Ponedeljek, 24. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SL1
    Modul: VZDRŽEVANJE IN HIGIENA DELOVNIH PROSTOROV
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Zalokar, I. Adamčič
      
    Ponedeljek, 24. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: SL2
    Predmet:  BIOLOGIJA (1. B)
    Izpitna komisija: U. Ogrinc, D. Drmaž Lavrič, A. Divjak
     
    Ponedeljek, 24. 8. 2015, ob 8.30
    Prostor: AN1
    Modul:  PODJETNIŠTVO IN TRŽENJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, M. Prus, K. Bahorič
     
    Ponedeljek, 24. 8. 2015, ob 9.00
    Prostor: AN1
    Modul:  NAPRAVA TRAJNEGA NASADA
    Izpitna komisija: M. Prus, N. Prešeren, K. Bahorič
     
    Torek, 25. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: SL2
    Predmet:  DRUŽBOSLOVJE
    Izpitna komisija: R. Kus Pisek, A. Strojin, S. Golob
     
    Torek, 25. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: SL1
    Predmet:  KEMIJA (1. B, 2. C, 3. D)
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, N. Vrčko
     
    Torek, 25. 8. 2015, ob 9.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno (3. C)
    Izpitna komisija: M. Vrečer, K. Bahorič, D. Škerl
     
    Torek, 25. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: SJV
    PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM
    Izpitna komisija: D. Hosta, S. Zalokar, S. Hude
     
    Sreda, 26. 8. 2015, ob 7.30
    Prostor: SJV, TELOVADNICA
    INTERESNE DEJAVNOSTI,  OBVEZNE IZBIRNE VSEBINE
    Izpitna komisija 1: Z. Križman, H. Košmerlj, D. Škerl
    Izpitna komisija 2: I. Adamčič, A. Zoran, D. Hosta
     

    ​URADNE URE V ČASU POČITNIC

    Pon, 07/20/2015 - 13:55

    Obveščamo vas, da so URADNE URE za prevzem in izdajo dokumentov v povezavi z vzgojno-izobraževalnim procesom na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji v času od 20. 7. do 31. 7. 2015 od 9.30 do 11.00. Od 3. 8. do 14. 8. 2015 bo tajništvo šole zaprto in ne bo možen dvig dokumentov ali potrdil. Šola bo ponovno odprta od 17. 8. 2015 dalje.

    Vida Hlebec, ravnateljica

    ​PODELITEV SPRIČEVAL SPLOŠNE MATURE

    Pon, 07/06/2015 - 11:25

    PODELITEV SPRIČEVAL splošne mature bo v ponedeljek, 13. 7. 2015, ob 11. uri, v veliki predavalnici.
     
    Vljudno vabljeni!
     

    ZADNJI ROK ZA PRIJAVO K SPLOŠNI MATURI V JESENSKEM ROKU

    Pon, 07/06/2015 - 11:23

    TOREK, 14. julij 2015 - ZADNJI ROK ZA PRIJAVO V JESENSKEM ROKU
    - K SPLOŠNI MATURI - DZS 1,220
    - K IZPITU IZ MATURITETNEGA PREDMETA SPLOŠNE MATURE –  DZS 1,223
    - K IZPITU – DZS 1,222 
    Obrazce lahko kupite v knjigarni.
                                                                
    TAJNIK ŠMK:
    Gregor Kastelic, prof.

    SEZNAM DATUMOV PISNIH IZPITOV PRI SPLOŠNI MATURI (JESENSKI ROK 2015)

    Pon, 07/06/2015 - 11:21

    SLOVENŠČINA – IZPITNA POLA 1 in 2 (24. 8. 2015 – PONEDELJEK)
    MATEMATIKA (25. 8. 2015 – TOREK)
    26. 8. 2015–29. 8. 2015 (Tuji jeziki in izbirni predmeti – angleščina, nemščina, biotehnologija, biologija, kemija, zgodovina) 
    Kandidat dobi individualni razpored opravljanja tujih jezikov in izbirnih predmetov splošne mature na šoli pred začetkom jesenskega roka splošne mature (19. 8. 2015).

    Vsi pisni izpiti se začnejo ob 9. uri. Ustni razporedi izpitov bodo objavljeni naknadno. (Predvideni so od 24. 8. do vključno 2. 9. 2015.)
     
    TAJNIK ŠMK:
    Gregor Kastelic, prof.
     
     

    RAZPORED PREDMETNIH, DOPOLNILNIH, IN POPRAVNIH IZPITOV (spomladanski rok 2015)

    Sre, 06/24/2015 - 14:24

    Torek, 30. 6. 2015, ob 7.30
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MALE ŽIVALI
    Izpitna komisija:  J. Goršin Fabjan, I. Kurajić, Z. Križman
     
    Torek, 30. 6. 2015, ob 8.00
    Prostor:  MA2
    Predmet:  BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija:  I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, Z. Križman
     
    Torek, 30. 6. 2015, ob 7.30
    Prostor: SJV
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Izpitna komisija: A. Goršin, B. Turk, U. Trobec
     
    Torek, 30. 6. 2015, ob 8.00
    Prostor: SJV
    Modul:  REJA ŽIVALI
    Izpitna komisija: U. Trobec, A. Goršin, B. Turk
     
    Torek, 30. 6. 2015, ob 7.30
    Prostor: MA1
    Modul:  KLETARSTVO
    Izpitna komisija: F. Absec, M. Prus, H. Košmerlj
     
    Torek, 30. 6. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  VARSTVO NARAVNIH VREDNOT
    Izpitna komisija: M. Kos, B. Punčuh,  B. Činkole
     
    Torek, 30. 6. 2015, ob 8.00
    Prostor:  SL2
    Modul:  PRIPRAVA ŽIVIL RASTLINSKEGA IZVORA
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, B. Punčuh, B. Činkole
     
    Torek, 30. 6. 2015, ob 8.00
    Prostor:  SL2
    Modul:  NARAVOVARSTVENA ZAKONODAJA IN ETIKA
    Izpitna komisija: B. Punčuh,  B. Činkole, H. Košmerlj
     
    Torek, 30. 6. 2015, ob 8.00
    Prostor:  SL2
    Modul:  IZDELAVA ARANŽERSKEGA MATERIALA
    Izpitna komisija: B. Činkole, B. Punčuh,  H. Košmerlj
     
    Torek, 30. 6. 2015, ob 8.00
    Prostor: SL2
    Modul:  OSNOVE UPRAVLJANJA S STROJI IN NAPRAVAMI
    Izpitna komisija: B. Punčuh, F. Absec, M. Prus
     
    Torek, 30. 6. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SL1
    Modul:  SLADICE
    Izpitna komisija: M. Drmaž, S. Hude, N. Vrčko
     
    Torek, 30. 6. 2015, ob 8.30
    Prostor:  SL1
    Modul:  IZDELAVA MESNIN BREZ DODATKOV
    Izpitna komisija: S. Hude, M. Drmaž, N. Vrčko
     
    Torek, 30. 6. 2015, ob 7.30
    Prostor:  AN1
    Modul:  BIOLOGIJA
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, D. D. Lavrič, U. Ogrinc
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  FIZIKA-pisno
    Nadzorni učitelj: I. Kočevar
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 10.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  FIZIKA-ustno
    Izpitna komisija:  L. Novak, M. Vrečer,  I. Kočevar
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor: telovadnica
    Predmet: ŠPORTNA VZGOJA
    Nadzorni učitelj: I. Adamčič, D. Škerl, A. Zoran
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor: SJV
    Modul:  IZDELAVA MESNIN
    Izpitna komisija: T. Resman, S. Hude, Z. Križman
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor: SJV
    Modul:  PREDELAVA MESA
    Izpitna komisija: T. Resman, S. Hude, Z. Križman
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor: SJV
    Modul:  OSNOVE BIOTEHNOLOGIJE S PREHRANO
    Izpitna komisija: T. Resman, S. Hude, Z. Križman
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor: MA1
    Modul:  PRIDELAVA KRME
    Izpitna komisija: D. Francekovič, U. Trobec, A. Strojin
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  PL1
    Predmet:  SLOVENŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj:  Š. Debeljak
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 10.00
    Prostor:  SL2
    Predmet:  SLOVENŠČINA – ustno
    Izpitna komisija: T. Mavsar, G. Šturm, N. Vrčko
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  PL1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj:  Š. Debeljak
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 10.00
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno
    Izpitna komisija: S. Golob, R. Pirnar, Z. Cujnik (A. Divjak)
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  PL1
    Predmet:  NEMŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj:  Š. Debeljak
     
    Sreda, 1. 7. 2015, ob 10.00
    Prostor:  SL1
    Predmet:  NEMŠČINA – ustno
    Izpitna komisija: A. Prem, N. Kirm Sovič, Š. Debeljak
     
    Četrtek, 2. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SL1
    Predmet:  ZGODOVINA
    Izpitna komisija: R. Kus Pisek, M. Turk, Z. Križman
     
    Četrtek, 2. 7. 2015, ob 8.00
    Prostor: telovadnica, SL2
    Predmet: OBVEZNE IZBIRNE VSEBINE, INTERESNE DEJAVNOSTI
    Izpitna komisija 1: I. Adamčič, D. Škerl, A. Strojin
    Izpitna komisija 2: I. Avsenik, M. Turk, Z. Križman
     
    Četrtek, 2. 7. 2015, ob 8.00
    Prostor:  AN1
    Predmet:  LABORATORIJSKE VAJE
    Izpitna komisija: I. Kurajić, V. Zupančič, U. Ogrinc
     
    Petek, 3. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  PL1, 2
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno
    Nadzorni učitelj: P. Seničar, K. Bahorič
     
    Petek, 3. 7. 2015, ob 10.00
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno (1. d, 2. abfj, 3. a, 4. a)
    Izpitna komisija: U. Mihelič, P. Seničar, J. Medle
     
    Petek, 3. 7. 2015, ob 10.00
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno (1. cf, 2. c, 3. c-po dogovoru, 4. c, 5. ab)
    Izpitna komisija: M. Vrečer, K. Bahorič, Z. Križman
     
    Petek, 3. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  AN1
    Modul:  OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE
    Izpitna komisija: D. Hosta, P. Kuhar, Z. Križman
     
    Petek, 3. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  AN1
    Modul:  ZELIŠČARSTVO
    Izpitna komisija: D. Hosta,  P. Kuhar, Z. Križman
     
    Ponedeljek, 6. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno (1. h, 2. d, 4. ef)
    Izpitna komisija: V. Starc, K. Bahorič, S. Golob
     
    Ponedeljek, 6. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno (2. e, 3. b, 4. b)
    Izpitna komisija: P. Seničar, U. Mihelič, J. Medle
     
    Ponedeljek, 6. 7. 2015, ob 13.00
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno (3. c-po dogovoru, 3. d)
    Izpitna komisija: M. Vrečer, K. Bahorič, J. Medle
     
    Ponedeljek, 6. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  OSNOVE GOZDARSTVA
    Izpitna komisija: A. Goršin, B. Činkole, I. Adamčič
     
    Ponedeljek, 6. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  VZDRŽEVANJE IN HIGIENA DELOVNIH PROSTOROV
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, B. Činkole, I. Adamčič
     
    Ponedeljek, 6. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  OSNOVE HORTIKULTURE
    Izpitna komisija: B. Činkole, H. Košmerlj, I. Adamčič
     
    Ponedeljek, 6. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN
    Izpitna komisija: B. Činkole, H. Košmerlj, I. Adamčič
     
    Ponedeljek, 6. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  KEMIJA
    Izpitna komisija: V. Zupančič, M. Okleščen, I. Kočevar
     
    Torek, 7. 7. 2015, ob 7.30
    Prostor: SJV
    Modul: PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM
    Izpitna komisija: S. Zalokar, D. Hosta, S. Hude
     

    KATALOG DELAVNIC ZA OSNOVNOŠOLCE šol. leto 2014/15

    Sre, 06/24/2015 - 10:23

    Dragi osnovnošolci, osnovnošolke, dragi starši in skrbniki ter učitelji in učiteljice!

    Na zavodu Grm Novo mesto - center biotehnike in turizma tradicionalno močno sodelujemo z okoljem, in sicer v raz-ličnih oblikah.
    Ena od oblik tega sodelovanja so tudi delavnice, ki jih pripravljamo za osnovnošolce. Tako na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji vsako leto pripravimo in izvedemo večje število delavnic, ki so povezane z naravo in okoljem, »pridelavo in predelavo hrane«. Delavnice so namenjene različnim starostnim skupinam otrok oziroma učencev.
    Naša šola ima za same izvedbe delavnic primerno infrastrukturo, še zlasti pa je pomembno, da v delavnicah sodelujejo oz. jih vodijo naši dijaki in profesorji.
    Vodenje delavnic predstavlja za večino naših dijakov izziv, ki pa ga profesorji povežejo z njihovimi obveznostmi pri pouku. Tako ni naključje, da je nastal katalog delavnic za osnovnošolce, ki so ga pripravile dijakinje 4. letnika programa Naravovarstveni tehnik kot praktični izdelek maturitetne naloge. Katalog nas v besedi in sliki popelje skozi posamezne delavnice in naravno prikaže utrinek z dela v delavnici, hkrati pa je tudi pripomoček za odločitev, kaj izbrati - tako učiteljem, učencem in staršem. 

    Vsi, ki se boste odločili, da nas obiščete in se vključite v eno ali več delavnic, boste imeli tudi možnost, da si gledate šolo, živali, rastline, učne poti ipd. ter se seznanili tudi z vzgojno-izobraževalnimi programi naše šole.

    Lepo vabljeni!


    Ravnateljica:
    Vida Hlebec, prof.

    dejavnosti

    ORGANIZACIJA ŠOLSKE PREHRANE V ŠOL. LETU 2015/16

    Pet, 06/19/2015 - 15:02

    Spoštovani starši!
     
    Zakon o šolski prehrani (Uradni list RS, št. 3/2013, dne 11. 1. 2013) ter Pravila o šolski prehrani Grma Novo mesto – centra biotehnike in turizma urejajo organizacijo šolske prehrane. Ker smo po zakonu dolžni izvesti prijavo na šolsko malico za naslednje šolsko leto, se obračamo na vas z naslednjimi pomembnimi informacijami:
     
    1. Organizacija:
    - Šola zagotavlja prehrano dijakom v dneh, ko poteka šolski pouk.
    - Prijava na šolsko prehrano se praviloma odda v mesecu juniju, lahko pa tudi kadarkoli med šolskim letom. Prijavo se vloži na predpisanem obrazcu.
    - Starši lahko kadarkoli, brez obrazložitve, prekličejo prijavo prehrane. Preklic prijave prehrane se odda pisno v tajništvo šole.
     
    S prijavo na šolsko prehrano nastopijo obveznosti dijakov in njihovih staršev:
      - spoštovati pravila (Uradni list RS, št. 3/2013 in Pravila o šolski prehrani Grma Novo mesto – centra biotehnike in turizma),
      - plačevati prispevke (9. člen Pravil o šolski prehrani Grma Novo mesto – centra biotehnike in turizma),
      - pravočasno odjavljati obroke (7. člen Pravil o šolski prehrani Grma Novo mesto – centra biotehnike in turizma in 8. člen v Uradnem listu RS, št. 43/2010),
      - plačati polno ceno obroka, če le-ta ni pravočasno odjavljen (9. člen Pravil o šolski prehrani Grma Novo mesto – centra biotehnike in turizma in 9. člen v Uradnem listu RS, št. 43/2010).
     
    Še posebej vas opozarjamo na odjavo prehrane. V primeru bolezni ali druge odsotnosti dijaka morajo dijak oz. starši odjaviti prehrano za čas odsotnosti dijaka. Prehrano lahko odjavijo po elektronski pošti (odjava.malice@gmail.com), telefonu (07 393 47 17) ali preko touch panela, ki je nameščen v prostorih šole. Posamezni obrok šolske prehrane je potrebno odjaviti vsaj en delovni dan prej, in sicer do 8. ure. V primeru da dijak obroka ne odjavi, se plača polna cena obroka. Odjava prehrane za nazaj ni mogoča.
     
    Nepravočasna odjava od obroka se izjemoma upošteva le v primeru, če dijak zboli, in sicer le za prvi dan odsotnosti od pouka (obrok je potrebno odjaviti tisti dan, ko dijak zboli do 8. ure).
     
    Šola odjavi posamezni obrok za dijaka, ki v imenu šole sodeluje na športnih, kulturnih in drugih tekmovanjih ter srečanjih in je zato odsoten od pouka.
     
    2. Subvencioniranje šolske prehrane:Subvencija za malico obsega splošno subvencijo v višini 2/3 cene malice in dodatno subvencijo v višini 1/3 cene malice.
     
    Na osnovi 14. člena Zakona o šolski prehrani je do splošne subvencije upravičen samo tisti dijak, kateremu je priznana dodatna pravica do subvencionirane malice.
     
    Subvencionirana šolska prehrana pripada dijakom, pri katerih je povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku oziroma državni štipendiji,  in znaša:
    – do 42 % neto povprečne plače v Republiki Sloveniji pripada subvencija malice v višini cene malice;
    – nad 42 do 53 % neto povprečne plače v Republiki Sloveniji pripada subvencija malice v višini 70 % cene malice;
    – nad 53 do 64 % neto povprečne plače v Republiki Sloveniji pripada subvencija malice v višini 40 % cene malice.
     
    Skladno z določbami Zakona o uveljavljanju pravic iz javnih sredstev (ZUJF) pred novim šolskim letom staršem ni POTREBNO oddajati vlog za uveljavljanje subvencije malice. Šola bo upoštevale uvrstitev v dohodkovni razred v odločbi o otroškem dodatku ali državni štipendiji na podlagi izmenjave podatkov med Ministrstvom za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti in Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport in ustrezno znižale višino položnice za malico. Torej oddajanje vlog za subvencijo malice zato ni potrebno, razen če družina nima veljavne odločbe o otroškem dodatku ali državni štipendiji na dan 1. 9. 2015. Tisti dijaki, ki niso opravičeni do otroškega dodatka oziroma štipendije so pa glede na cenzus lahko opravičeni do subvencionirane prehrane zato starši lahko oddate VLOGO ZA UVELJAVLJANJE PRAVICE DO SUBVENCIJE MALICE oziroma SUBVENCIJE KOSILA na obrazcu 8. 41 na pristojni center za socialno delo.
    Vsi dijaki, ki željo prijemati malico v tem šolskem letu, morajo oddati prijavo na malico. Dijakom, ki  ne želijo prejemati šolske malice, prijave ni potrebno oddati.
     
    Dijaki naj izpolnjeno prijavo vrnejo razredniku najkasneje do 19. junija 2015. PRIJAVNICA

    3. Cena malice:
    Trenutna cena malice znaša 2,42 evra.

    4. Plačilo malice:
    Strošek malice boste poravnali preko položnice, ki jo dijak prejme v šoli vsakega 10. v mesecu za pretekli mesec. stroške lahko plačujete tudi preko trajnika (obrazec sdd na spletni strani šole se izpiše, izpolni in odda v računovodstvo), lahko pa se na svoji spletni banki naročite na prejemanje e-računa.
     
                                                   Ravnateljica Kmetijske šole Grm  in biotehniške gimnazije:
                                                                                  Vida Hlebec, l.r.
     

     

    ZAKLJUČNA PRIREDITEV OB DRŽAVNEM PRAZNIKU IN OB KONCU POUKA

    Čet, 06/18/2015 - 12:47
    Drage dijakinje in dragi dijaki!

     
    VABIMO VAS NA ZAKLJUČNO PRIREDITEV OB DRŽAVNEM PRAZNIKU IN OB KONCU POUKA, NA KATERI BOMO PODELILI TUDI NAGRADE IN PRIZNANJA NAJUSPEŠNEJŠIM V TEM ŠOLSKEM LETU.

    Podelitev bo v sredo, 24. 6. 2015, ob 8. uri pred šolo, v primeru slabega vremena pa v veliki predavalnici.

    SPRIČEVALA BOSTE PREJELI V UČILNICAH PO RAZPOREDU, KI BO OBJAVLJEN NA OGLASNI DESKI.

    Vsi delavci šole vam čestitamo za dosežen uspeh.
     

    Vida Hlebec, ravnateljica

    ​Priprave na popravne / dopolnilne izpite – MATEMATIKA

    Čet, 06/18/2015 - 08:03

     

    SL2 22.6. 23.6. 29.6. 7:30 – 9:00 2.E 2.E 1.CD 9:30 – 11:00 3. GIM 3. GIM  

     

    SL1 23.6. 29.6. 7:30 – 9:00   2. GIM 9:30 – 11:00 2.GIM 4. GIM

     

    MA2 22.6. 23.6. 29.6. 7:30 – 9:00 2.CD   2.CD 9:30 – 11:00 4.EF 2.SSI 4.EF

     

    MA1 22.6 23.6. 29.6. 7:30 – 9:00 3.C 3.CD 3.CD 9:30 – 11:00   2.CD 5.AB + 4. C

     

    ŽIV 22.6. 23.6. 29.6. 7:30 – 9:00 3. C 3. CD 2. FG HIJ 9:30 – 11:00 5.AB + 4.C 5.AB + 4.C 1.EFG HI

     
    Aktiv učiteljev matematike

    Strani