|    DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Nahajate se tukaj

Kmetijska šola GRM in biotehniška gimnazija

    Subscribe to Kmetijska šola GRM in biotehniška gimnazija feed
    Novice in obvestila Kmetijske šole GRM in biotehniške gimnazije.
    Posodobljeno: 1 ura 54 min nazaj

    USTNI IZPITI POKLICNE MATURE – SPOMLADANSKI ROK 2015

    Čet, 06/11/2015 - 21:54

    4. c
    MATEMATIKA                ponedeljek, 15. 6. 2015 
    IZDELEK OZ. …             torek, 16. 6. 2015 
    ANGLEŠČINA                sreda, 17. 6. 2015 
    KMETIJSTVO                 četrtek,  18. 6. 2015 
    SLOVENŠČINA             petek,  19. 6. 2015
     
    4. d
    MATEMATIKA                ponedeljek, 15. 6. 2015
    SLOVENŠČINA             ponedeljek, 15. 6. 2015 (tisti, ki ste izbrali angleščino)
    IZDELEK OZ. …             torek, 16. 6. 2015 
    NARAVOVARSTVO      četrtek,  18. 6. 2015  (tisti, ki ste izbrali angleščino)
    SLOVENŠČINA             četrtek,  18. 6. 2015  (tisti, ki ste izbrali matematiko)
    ANGLEŠČINA                petek, 19. 6. 2015 
    NARAVOVARSTVO      petek, 19. 6. 2015  (tisti, ki ste izbrali matematiko)
     
    5. a
    KMETIJSTVO                 ponedeljek, 15. 6. 2015
    IZDELEK OZ. …             torek, 16. 6. 2015 
    SLOVENŠČINA             sreda, 17. 6. 2015 
    MATEMATIKA                petek, 19. 6. 2015 
    ANGLEŠČINA                petek, 19. 6. 2015 
     
    5. b
    HORTIKULTURA           ponedeljek, 15. 6. 2015
    IZDELEK OZ. …             torek, 16. 6. 2015 
    SLOVENŠČINA             sreda, 17. 6. 2015 
    MATEMATIKA                petek, 19. 6. 2015 
    ANGLEŠČINA                petek, 19. 6. 2015 
     
    Natančen razpored kandidatov po urah in prostorih je objavljen na oglasni deski za poklicno maturo.

    Tags: poklicna matura

    Projektna olimpijada mladih raziskovalcev v Ameriki

    Pet, 06/05/2015 - 08:49

    Od 8. do 10. maja je v ZDA (Houston, Texas) potekala Projektna olimpijada mladih raziskovalcev I-SWEEEP. V treh kategorijah (Energy, Engineering, Invironment) je  tekmovalo 668 študentov in dijakov iz 111 držav sveta.

    V kategoriji »environment« sta tekmovala tudi, Anja Zupančič, dijakinja 4.A letnika Biotehniške gimnazije NM in Aleš Zupančič iz 4. E Gimnazije NM. V zelo veliki konkurenci sta v svoji kategoriji dosegla SREBRNO MEDALJOČestitamo!


    Anja in Aleš pred svojo predstavitvijo. (Foto: M. Kočar)

       

    dejavnosti

    ​Zasaditev šolske grede v Mozirskem Gaju

    Pet, 06/05/2015 - 08:43

    Na povabilo gospe Elice Bele, ki skrbi za zasaditve gred in njihovo oskrbo v Mozirskem Gaju, smo za letošnjo sezono posadili gredo pri japonskem tudi tega lepega parka tudi Grmčani. Pod vodstvom Andreje Bartolj Bele sta študentki Upravljanja podeželja in krajine Urška Kunšek in Petra Grudnik ter dijakinji programa cvetličar Neža Japelj in Suzana Kink zasadili gredo, ki bo skozi celo sezono privabljala obiskovalce parka in na ta način sporočala, da tudi v Novem mestu znamo vzgajati vrtnarje. Dekleta so se s ponosom odločila, da bodo odšla na ogled grede s svojimi  družinami, Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma pa v Mozirje vabi tudi vse ostale ljubitelje cvetja.

       
     
    Andreja Bartolj Bele

    dejavnosti

    Tekmovanje v Zagrebu - Floraart

    Pet, 06/05/2015 - 08:40

    V sredo, 27. 5. 2015, je v Zagrebu na cvetličarski razstavi Floraart potekalo mednarodno tekmovanje mladih floristov, ki so svoje znanje izkazovali v izdelavi poročnega šopka. Večina od 13 tekmovalcev je bila iz Hrvaške, tri tekmovalke pa so bile iz Slovenije. Grm Novo mesto - center biotehnike in turizma je zastopala Monika Murenc, ki se je z vrhunsko izdelanim poročnim šopkom zasedla 2. mesto. Pod mentorstvom Andreje Bartolj Bele se je Monika podobnih tekmovanj udeležila že večkrat. Sama pravi, da ji vsako tekmovanje, ne glede na rezultat, da nova znanja in izkušnje, ki ji bodo zelo prav prišle predvsem takrat, ko se bo  zaposlila v cvetličarni ali pa celo odprla svojo cvetličarno.

      

    Andreja Bartolj Bele

    dejavnosti

    Ustni izpiti - spomladanski rok 2015

    Čet, 06/04/2015 - 07:50

    PREDMET: SLOVENŠČINA
     
    KOMISIJA: Gregor Kastelic – izpraševalec, Damir Škerl – predsednik,
    Gabrijela Šturm - članica
    DATUM: 17. 6. 2015
    PROSTOR: SL1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Bajuk Polona   Beg Urška   Gole Barbara 8.30–9.30 Horvatič Luka   Jakša Ema   Jazbec Maruša  9.30–10.30 Judež Klavdija   Kralj Jani   Majcen Sara 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Muzga Nika   Povše Katja   Staniša Luka 12.00-13.00 Šivavec Sara   Vraničar Katja   Zaplatar Kristina 13.00-14.00 Zaplatar Matej   Zorko Jan   Zupančič Anja

     
     
    PREDMET: SLOVENŠČINA
     
    KOMISIJA: Gregor Kastelic – izpraševalec, Damir Škerl – predsednik,
    Gabrijela Šturm - članica
    DATUM: 18. 6. 2015
    PROSTOR: SL1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Bregar Miha   Breznikar Katja   Cekuta Laura 8.30–9.30 Kodrič Martina   Krnc Jure   Kulovec Tjaša  9.30–10.30 Metelko Klemen   Petan Urška   Štangelj Jan 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Štravs Davorin   Vidic Tomaž   Zupančič Maja

     
    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Peter Seničar – izpraševalec, Vojka Zupančič – predsednica,
    Urška Mihelič – članica
    DATUM: 16. 6. 2015
    PROSTOR: SL2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Bajuk Polona   Beg Urška   Gole Barbara 8.30–9.30 Horvatič Luka   Jakša Ema   Jazbec Maruša  9.30–10.30 Judež Klavdija   Kralj Jani   Majcen Sara 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Muzga Nika   Povše Katja   Staniša Luka 12.00-13.00 Šivavec Sara   Vraničar Katja   Zaplatar Kristina 13.00-14.00 Zaplatar Matej   Zorko Jan   Zupančič Anja

     
    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Peter Seničar – izpraševalec, Vojka Zupančič – predsednica,
    Urška Mihelič – članica
    DATUM: 19. 6. 2015
    PROSTOR: SL1

    Čas Priimek in ime 12.00–13.00 Bregar Miha   Doberdrug Nina   Jeler Senta 13.00–14.00 Koprivc Lea   Nahtigal Tjaša   Šuštaršič Nina

     
    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Urška Mihelič – izpraševalka, Vojka Zupančič – predsednica,
    Vesna Starc – članica
    DATUM: 19. 6. 2015
    PROSTOR: SL1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Breznikar Katja   Cekuta Laura   Kodrič Martina 8.30–9.30 Krnc Jure   Kulovec Tjaša   Metelko Klemen 9.30-10.00 ODMOR 10.00-10.30 Petan Urška   Štangelj Jan   Štravs Davorin 10.30-11.30 Vidic Tomaž   Zupančič Maja

     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
     
    KOMISIJA: Sonja Golob – izpraševalka, Irena Kurajić – predsednica,
    Rebeka Pirnar - članica
    DATUM: 15. 6. 2015
    PROSTOR: SL2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Bregar Miha   Breznikar Katja   Cekuta Laura 8.30–9.30 Krnc Jure   Metelko Klemen   Štangelj Jan  9.30-10.00 ODMOR 10.00-10.30 Vidic Tomaž   Zupančič Maja   Petan Urška 10.30-11.30 Štravs Davorin   Horvatič Luka   Bajuk Polona 11.30-12.30 Beg Urška   Gole Barbara   Jakša Ema

     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
     
    KOMISIJA: Sonja Golob – izpraševalka, Irena Kurajić – predsednica,
    Rebeka Pirnar - članica
    DATUM: 19. 6. 2015
    PROSTOR: SL2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Kastrevc Uroš   Jazbec Maruša   Judež Klavdija 8.30–9.30 Kralj Jani   Majcen Sara   Muzga Nika  9.30-10.00 ODMOR 10.00-10.30 Povše Katja   Staniša Luka   Šivavec Sara 10.30-11.30 Vraničar Katja   Zaplatar Kristina   Zaplatar Matej 11.30-12.30 Zorko Jan   Zupančič Anja

     
    PREDMET: NEMŠČINA
     
    KOMISIJA: Alenka Prem – izpraševalka, Špela Debeljak – predsednica,
    Nataša Sovič Kirm - članica
    DATUM: 17. 6. 2015
    PROSTOR: SL2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 9.15-10.15 Kodrič Martina   Kulovec Tjaša

     
     

    Soglasje za dodatni oddelek

    Pet, 05/29/2015 - 11:19
    Na podlagi 27. člena Zakona o poklicnem in strokovnem izobraževanju (Ur. l. RS, št.: 79/2006) ter 10. člena Pravilnika o vpisu v srednje šole (Ur. l. RS, št.: 12/06, 17/06 in 12/08) ministrica, pristojna za izobraževanje, 
      SOGLAŠA

    s predlogom sveta šole Grm Novo mesto – Center biotehnike in turizma, št.: 201/2015, z dne 6. 5. 2015, o povečanju obsega razpisanih mest za vpis v 1. letnik šolskega leta 2015/2016 za program Kmetijsko – podjetniški tehnik iz 28 na 56 mest.

    Soglasje za dodatni oddelek.pdf

    Soglasje za dodatni oddelek.pdf

    RAZPORED PREDMETNIH, DOPOLNILNIH, IN POPRAVNIH IZPITOV (spomladanski rok 2015)

    Tor, 05/26/2015 - 19:13

    Ponedeljek, 1. 6. 2015, 7.30
    Prostor: telovadnica
    Predmet: OIV, IND – športni dan
    Nadzorni učitelj: I. Adamčič, D. Škerl, R. Pirnar
     
    Ponedeljek, 1. 6. 2015, 7.30
    Prostor: telovadnica
    Predmet: ŠPORTNA VZGOJA
    Nadzorni učitelj: I. Adamčič, D. Škerl, R. Pirnar
     
    Torek,  2. 6. 2014, 11.05
    Prostor:  sejna soba
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno
    Nadzorni učitelj:  K. Bahorič
     
    Torek,  2. 6. 2014, 13.30
    Prostor:  R1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Komisija: K. Bahorič, V. Starc, D. Francekovič
     
    Sreda,  3. 6. 2014, 13.30
    Prostor: IP
    Modul: VZDRŽEVANJE IN SERVISIRANJE STROJEV ZA NANOS FITOFARMACEVTSKIH SREDSTEV
    Komisija: P. Kuhar, M. Hrastelj, B. Turk
     
    Sreda,  3. 6. 2014, 13.30
    Prostor: IP
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, B. Turk, P. Kuhar
     
    Sreda,  3. 6. 2014, 13.30
    Prostor: IP
    Modul: VZDRŽEVANJE IN HIGIENA DELOVNIH PROSTOROV
    Komisija: S. Zalokar, P. Kuhar, B. Turk
     
    Četrtek,  4. 6. 2014, 13.30
    Prostor: SJV
    Modul: GOSPODINJSTVO IN IZDELKI DOMAČE OBRTI in IZDELKI DOMAČE OBRTI
    Komisija: S. Zalokar, J. Ucman,  Z. Križman

    Četrtek,  4. 6. 2014, 13.30
    Prostor: MA1
    Modul: OSNOVE PODJETNIŠTVA IN PRODAJE
    Komisija: M. Kogovšek, A. Pezdirc, N. Kirm Sovič
     
    Četrtek,  4. 6. 2014, 13.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  INFORMATIKA IN POSLOVNO KOMUNICIRANJE
    Izpitna komisija: N. Kirm Sovič, A. Pezdirc, M. Kogovšek
     
    Četrtek,  4. 6. 2014, 13.30
    Prostor: IP
    Modul: ZDRAVSTVENO VARSTVO DOMAČIH ŽIVALI
    Komisija: U. Trobec, S. Zalokar, P. Seničar
     
    Četrtek,  4. 6. 2014, 13.30
    Prostor: IP
    Modul: PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM
    Komisija: S. Zalokar, U. Trobec, P. Seničar
     
    Četrtek,  4. 6. 2014, 13.00
    Prostor:  sejna soba
    Modul:  PRIDELAVA KULTURNIH RASTLIN
    Izpitna komisija: A. Bartolj Bele, D. Hosta, H. Fortuna Jelenc
     
    Četrtek,  4. 6. 2014, 13.30
    Prostor:  sejna soba
    Modul:  EKOSISTEMI, IZVAJANJE DEJAVNOSTI V PROSTORU IN EKOREMEDIACIJA
    Izpitna komisija: D. Hosta,  H. Fortuna Jelenc, A. Bartolj Bele
     
    Petek, 5. 6. 2015, 13.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  EKOLOŠKE ANALIZE IN MONITORING
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, P. Seničar
     
     

    ​BREZPLAČNA USPOSABLJANJA ZA BREZPOSELNE

    Sob, 05/23/2015 - 20:08

    Na Grmu Novo mesto – centru biotehnike in turizma bomo v sodelovanju z Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport in Zavodom RS za zaposlovanje organizirali brezplačna usposabljanja za brezposelne osebe na naslednjih področjih:
    KULINARIKA,
    STREŽBA,
    ZELENJADARSTVO 
     
    Usposabljanja trajajo 104 ure, od tega je praktičnemu usposabljanju namenjeno 60 ur. Preko programov, v katere se boste glede na interesna področja vključili, boste pridobili nova znanja in veščine, ki vam bodo omogočila tudi pridobitev nekaterih nacionalnih poklicnih kvalifikacij, hkrati pa vam bomo omogočili tudi pridobitev certifikatov, ki jih podeljuje naš center.
     
    Informativni dan o usposabljanjih bo:
    v ponedeljek, 25. 5. 2015 ob 11.00 uri v prostorih Šolskega centra Krško-Sevnica
    v torek, 26.5.2015 ob 10.00 uri v veliki predavalnici, Sevno 13, 8000 Novo mesto
    INFORMACIJE:     
    Tel.: 051 669 118
    e-naslov: npk.grm@gmail.com
     
    PRIJAVA: Izpolnite prijavnico prijavnico in jo oddajte osebno, elektronsko na e-naslov npk.grm@gmail.com ali preko pošte na naslov:
    Grm Novo mesto
    Sevno 13
    8000 Novo mesto
    ali jo oddajte pri vaši svetovalki za zaposlitev na Zavoda RS za zaposlovanje, kjer boste uredili nadaljnje formalnosti za vključitev v program.
     
    Vsebine posameznih programov:
     
    KULINARIKA
    Cilj programa je, da udeleženci pridobijo znanja in veščine za opravljanje  enostavnejših del v kuhinji.  Udeleženec se bo seznanil z  zakonodajo o varni pripravi hrane in  poznavanjem osnov higiene pri delu v kuhinji. Vključen bo v pripravo živi, mehansko in toplotno obdelavo,  pripravo in serviranje enostavnejših jedi.
    sanitarno higienski predpisi in varstvo pri delu
    poznavanje živil ( vrste, kakovost in uporaba)
    tehnologija dela v kuhinji
    priprava delavnega mesta, mehanska in toplotna obdelava živil
    priprava in serviranje enostavnejših jedi iz posameznih skupin ( hladne in tople začetne jedi, juhe, enolončnice, glavnih jedi, solat, sladic in hitro pripravljenih jedi)
    urejenost kuhinje med delavnim procesom in ob zaključku
     
    STREŽBA
    Cilj programa je, da udeleženci pridobijo znanja in veščine za delo v strežbi.  Udeleženec se bo seznanil s prostori v gostinskem obratu urejanjem le-teh, z uporabo strežnega inventarja (s poznavanjem in čiščenjem). Spoznal bo načine postrežbe jedi in pijač, ter dela v točilnici. Seznanil se bo s pripravo različnih napitkov in ostalih pijač. Spoznal bo pisno ponudbo gostinskega obrata, ter uporabo poslovnega bontona pri delu v gostinstvu.
    pravila lepega vedenja in poslovni bonton v gostinstvu
    urejenost strežnega osebja
    strežni inventar v gostinskem obratu in urejanje prostorov
    pisna ponudba v gostinstvu
    načini strežbe in vrste obrokov
    pripravljalna dela in dela v točilnici, jedilnici
    priprava in postrežba napitkov, pijač in mešanih pijač
    obračun gostinske storitve
    zaključna dela v strežbi
     
    Znanja in veščine, ki jih bodo pridobile vključene brezposelne osebe:
    uredi prostor glede na vrsto in zahtevnost obroka
    pripravi gostinski inventar in ga ustrezno očisti
    po navodilih natakarja pripravi pogrinjke
    pod nadzorom natakarja postreže posamezne obroke, jedi, pijače in tople napitke
    obvlada posamezne tehnike strežbe
    obvlada tehniko deserviranja
    obračuna storitev
    uredi svoje delovno mesto ob zaključku dela
     
    ZELENJADARSTVO
    Udeleženci bodo pridobili znanja in veščine za opravljanje enostavnejših del v vrtnarstvu.
    Vsebine bodo obsegale:
    priprava tal,
    vzgoja sadik ,
    sajenje zelenjadnic na prostem in zavarovanem prostoru,
    oskrba posevka oz. nasada zelenjadnic,
    spravilo in skladiščenje pridelka,
    priprava zelenjave za prodajo in
    prodaja zelenjave.
     
    Znanja in veščine, ki jih bodo pridobile vključene brezposelne osebe:
    oskrbi sadike zelenjadnic,
    sadi zelenjadnice na prostem in zaščitenem prostoru,
    oskrbuje zelenjadnice
    izvede spravilo pridelka in ga skladišči,
    pripravi zelenjavo za prodajo in jo prodaja.

    prijavnica za usposabljanje brezposelni_2015.docx

    ​RAZPORED PREDMETNIH IZPITOV (IZBOLJŠEVANJE OCEN ZA ZAKLJUČNE LETNIKE) SPOMLADANSKI ROK 2015

    Čet, 05/21/2015 - 11:20

    Predmet:  MATEMATIKA - pisno
    Datum:  27. 05. 2015, 7.30
    Prostor: konferenčna dvorana
    Nadzorni učitelj: F. Jarc
     
    Predmet:  MATEMATIKA - ustno
    Datum:  27. 05. 2015, 13.30
    Prostor:  MA2
    Komisija: P. Seničar,  M. Vrečer, M. Turk
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA - pisno
    Datum:  27. 05. 2015, 7.30
    Prostor:  konferenčna dvorana
    Nadzorni učitelj: F. Jarc
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA - ustno
    Datum:  27. 05. 2015, 13.30
    Prostor:  MA1
    Komisija: T. Mavsar, N. Vrčko, A. Prem
     
    Predmet:  BIOTEHNOLOGIJA - ustno
    Datum:  27. 05. 2015, 13.30
    Prostor:  SJV
    Komisija: J. Goršin Fabjan, I. Kurajić, V. Starc

    ​POUČNO IN PRIJETNO DRUŽENJE

    Sre, 05/20/2015 - 10:18

    V mesecu marcu, smo na Center Biotehnike in turizma Grm Novo mesto prejeli prošnjo in povabilo k sodelovanju, z Društva paraplegikov Dolenjske in Bele krajine.
    Dijaki 1.c oddelka, Kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije, smo se v četrtek, 19.3.2015 s profesorico Heleno Košmerlj odpravili k njim v Novo mesto, kjer imajo svoje društvene prostore. Tja smo odšli z namenom, da skupaj z njimi obrežemo sadno drevje ter jim vse skupaj še demonstriramo. Pomen obrezovanja sadnih dreves je vzdrževati ravnotežje med rastjo in rodnostjo drevesa.
     
        

    Rez smo jim poskušali predstaviti na čim bolj razumljiv in enostaven način, hkrati pa smo tudi sami izvedeli marsikaj novega. Medtem ko so nekateri pospravljali veje, smo se drugi skupaj s člani društva lotili sajenja novega drevesa.
     
    Po opravljenem delu pa smo bili vabljeni še na pogostitev in ogled njihovih društvenih prostorov. Za zaključek druženja so nam predstavili in omogočili tekmovanje v košarki s športnimi vozički.

       

    Z lepo izkušnjo in s širokimi nasmehi smo se nato vrnili nazaj na šolo.
     
     
     
                                                  
                                                                                                     Rebeka Cigale, 1. c

    dejavnosti

    Predstava NO MORE WAR

    Ned, 04/26/2015 - 19:56

    V sklopu obeležitve stoletnice začetka 1. svetovne vojne vas vabimo na gledališko predstavo z naslovom
     
    NO MORE WAR
    (Nikoli več vojne)
     
    v izvedbi šolske gledališke skupine
    BAJNOF THEATRE
       
    Predstava bo v sredo, 6. 5. 2015, ob 16. uri v veliki predavalnici šole.
     
    Vljudno vabljeni!

    dejavnosti

    RAZPORED POPRAVNIH, PREDMETNIH IN DOPOLNILNIH IZPITOV (aprilski rok 2015)

    Tor, 04/14/2015 - 09:26

    Ponedeljek, 20. 4. 2015, 9.25
    Prostor:  kabinet
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno
    Nadzorni učitelj:  F. Jarc
     
    Ponedeljek, 20. 4. 2015, 13.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: U. Mihelič, P. Seničar, S. Golob
     
    Ponedeljek, 20. 4. 2015, 13.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE Z VARSTVOM RASTLIN
    Izpitna komisija: D. Hosta, H. Jelenc Fortuna, A. Prem
     
    Ponedeljek, 20. 4. 2015, 13.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  EKOSISTEMI, IZVAJANJE DEJAVNOSTI V PROSTORU IN EKOREMEDIACIJA
    Izpitna komisija: H. Jelenc Fortuna, D. Hosta,  A. Prem
     
    Torek, 21. 4. 2015, 13.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Izpitna komisija: P. Kuhar, B. Punčuh, K. Bahorič
     
    Torek, 21. 4. 2015, 13.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  EKOLOŠKE ANALIZE IN MONITORING
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, I. Adamčič
     
    Sreda, 22. 4. 2015, 13.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  PRIDELAVA KULTURNIH RASTLIN
    Izpitna komisija: A. Bartolj Bele, B. Činkole, D. Škerl
     
    Četrtek, 23. 4. 2015, 13.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  INFORMATIKA IN POSLOVNO KOMUNICIRANJE
    Izpitna komisija: N. Kirm Sovič, A. Pezdirc, P. Seničar
     

    ​RAZPORED POPRAVNIH, PREDMETNIH IN DOPOLNILNIH IZPITOV (marčevski rok 2015)

    Čet, 03/19/2015 - 09:50

    Ponedeljek, 23. 3. 2015, 9.25
    Prostor:  kabinet
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno
    Nadzorni učitelj:  F. Jarc
     
    Ponedeljek, 23. 3. 2015, 13.45
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: U. Mihelič, P. Seničar, N. Kirm Sovič
     
    Ponedeljek, 23. 3. 2015, 13.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  POSLOVNO KOMUNICIRANJE
    Izpitna komisija: N. Kirm Sovič, R. Kus Pisek, P. Seničar
     
    Ponedeljek, 23. 3. 2015, 9.25
    Prostor:  kabinet
    Predmet:  ANGLEŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj:  F. Jarc
     
    Ponedeljek, 23. 3. 2015, 13.30
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno
    Izpitna komisija: A. Divjak, R. Pirnar, A. Strojin
     
    Ponedeljek, 23. 3. 2015, 13.30
    Prostor:  R1
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Izpitna komisija: U. Trobec, D. Francekovič, H. Jelenc Fortuna
     
    Ponedeljek, 23. 3. 2015, 13.30
    Prostor:  R1
    Modul:  EKOSISTEMI, IZVAJANJE DEJAVNOSTI V PROSTORU IN EKOREMEDIACIJA
    Izpitna komisija: H. Jelenc Fortuna, D. Francekovič, U. Trobec
     
    Sreda, 25. 3. 2015, 13.30
    Prostor:  R1
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Izpitna komisija: P. Kuhar, D. Hosta, B. Punčuh
     
    Četrtek, 26. 3. 2015, 13.30
    Prostor:  IP
    Modul:  EKOLOŠKE ANALIZE IN MONITORING
    Izpitna komisija: M. Okleščen, D. Drmaž Lavrič, J. Medle
     
    Četrtek, 26. 3. 2015, 9.10
    Prostor:  SJV
    Predmet:  BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, T. Resman
     
    Četrtek, 26. 3. 2015, 13.30
    Prostor:  IP
    Modul:  EKOSISTEMI, IZVAJANJE DEJAVNOSTI V PROSTORU IN EKOREMEDIACIJA
    Izpitna komisija: S. Nemanič, D. Hosta, T. Resman
     
    Četrtek, 26. 3. 2015, 13.30
    Prostor:  IP
    Modul:  OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE Z VARSTVOM RASTLIN
    Izpitna komisija: D. Hosta, S. Nemanič, T. Resman
     
     

    Nedostopnost spletne strani

    Čet, 02/19/2015 - 15:43

    V petek 20. 2. 2015, se pričakuje kratka nedostopnost spletne strani v popoldaneskem času.

    Že vnaprej se opravičujemo.

    RAZPORED POPRAVNIH, PREDMETNIH IN DOPOLNILNIH IZPITOV (februarski rok 2015)

    Sre, 02/04/2015 - 09:45

    Sreda, 11. 2. 2015, 12.00

    Prostor: R1

    Modul: INFORMATIKA IN POSLOVNO KOMUNICIRANJE 

    Izpitna komisija: N. Kirm Sovič, A. Pezdirc, P. Seničar

     

    Sreda, 11. 2. 2015, 9.25

    Prostor: kabinet

    Predmet: MATEMATIKA – pisno 

    Nadzorni učitelj: F. Jarc

     

    Sreda, 11. 2. 2015, 12.00

    Prostor: R1

    Predmet: MATEMATIKA – ustno 

    Izpitna komisija: P. Seničar, U. Mihelič, N. Kirm Sovič

     

    Ponedeljek, 23. 2. 2015, 13.45

    Prostor: R1

    Modul: VAROVANJE OKOLJA Z OSNOVAMI TRAJNOSTNEGA OKOLJA

    Izpitna komisija: B. Punčuh, P. Kuhar, I. Adamčič

     

    Ponedeljek, 23. 2. 2015, 14.00

    Prostor: R1

    Modul: PRIDELAVA KULTURNIH RASTLIN

    Izpitna komisija: A. Bartolj Bele, P. Kuhar, I. Adamčič

     

    Torek, 24. 2. 2015, 13.45

    Prostor: IP

    Modul: EKOSISTEMI, IZVAJANJE DEJAVNOSTI V PROSTORU IN EKOREMEDIACIJE 

    Izpitna komisija: D. Hosta, H. Fortuna, B. Punčuh

     

    Torek, 24. 2. 2015, 13.45

    Prostor: IP

    Modul: OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE Z VARSTVOM RASTLIN

    Izpitna komisija: D. Hosta, H. Fortuna, B. Punčuh

     

    Četrtek, 26. 2. 2015, 13.45

    Prostor: IP

    Modul: OSNOVE UPRAVLJANJA S STROJI IN NAPRAVAMI

    Izpitna komisija: A. Rogelj, P. Kuhar, A. Zoran

     

     

    VABILO NA PREKLOP NA »FAKS GRM« in KARIERNI SEJEM

    Pet, 01/23/2015 - 22:07
       Vabimo vas, da spoznate VIŠJO STROKOVNO ŠOLO GRM NOVO MESTO ter VISOKO ŠOLO ZA UPRAVLJANJE PODEŽELJA GRM in POKLICE, za katere izobražujemo. Za vas pripravljamo celodnevni dogodek
     
    PREKLOP NA »FAKS GRM« in KARIERNI SEJEM
     
    ki bo v sredo, 4. februarja 2015
    v prostorih Grma Novo mesto, Sevno 13, Novo mesto.

    Karierni sejem - vabilo s programom

         

    Vabilo na Informativo

    Čet, 01/22/2015 - 11:50

    Na Informativi, sejmu izobraževanja in poklicev, ki bo potekal 23. in 24. januarja 2015, na Gospodarskem razstavišču, v Ljubljani, se bo predstavljal tudi Grm Novo mesto- center biotehnike in turizma.
    V okviru predstavitve Sloskills za Euroskills bo obiskovalcem omogočeno sodelovanje in preizkušanje na posameznih strokovnih področjih, vse od cvetličarstva do lesarstva in kamnoseštva.
    Priložnost predstavitve na takšen način imajo le šole in organizacije, ki so sodelovale na zadnjem evropskem tekmovanju Euroskills, ki je potekalo jeseni 2014 v Franciji.
     
    Praktične delavnice, s področja cvetličarstva in hortikulture, bodo potekale v petek, od 9.00  ̶ 14:30.
     
    Razpored ostalih delavnic najdete na spletni povezavi.

      
     

    dejavnosti

    Oddaja Ljudje in zemlja, TV Maribor

    Pon, 01/05/2015 - 19:19

    VOŠČILO

    Sre, 12/24/2014 - 13:36

    S ponosom praznujte dan naše samostojnosti in preživite radosti polne božično-novoletne praznike. Leto 2015 pa naj se začne z lepimi trenutki, ki se nikdar ne končajo! Naj vsak vaš korak spremlja lepa misel, naj vsaka želja postane resničnost, najdite ljubezen, jo delite z vsemi in naj na vaših obrazih v prihajajočem letu prevladuje nasmeh.

    Vida Hlebec, ravnateljica Srednje kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije

    RAZPORED POPRAVNIH, PREDMETNIH IN DOPOLNILNIH IZPITOV (decembrski rok 2014)

    Tor, 12/09/2014 - 08:24

    Ponedeljek, 15. 12. 2014, 13.45
    Prostor:  MA1
    Predmet:  KEMIJA
    Izpitna komisija: V. Zupančič, M. Okleščen, I. Adamčič

    Torek, 16. 12. 2014, 11.05
    Prostor:  IR3
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno 
    Nadzorni učitelj:  A. Prem

    Torek, 16. 12. 2014, 13.45
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno 
    Izpitna komisija:  U. Mihelič, P. Seničar, Z. Križman

    Torek, 16. 12. 2014, 11.05
    Prostor:  IR3
    Predmet:  ANGLEŠČINA – pisno 
    Nadzorni učitelj:  A. Prem

    Torek, 16. 12. 2014, 14.15
    Prostor:  MA2
    Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno 
    Izpitna komisija:  A. Divjak, Z. Cujnik, Z. Križman

    Sreda, 17. 12. 2014, 13.45
    Prostor:  IP
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Izpitna komisija: P. Kuhar, D. Hosta, B. Turk

    Sreda, 17. 12. 2014, 13.45
    Prostor:  IP
    Predmet:  OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE Z VARSTVOM RASTLIN
    Izpitna komisija: D. Hosta, P. Kuhar, B. Turk

    Sreda, 17. 12. 2014, 14.45
    Prostor:  MA1
    Predmet:  BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, I. Kočevar

    Četrtek, 18. 12. 2014, 13.45
    Prostor:  R1
    Modul:  OSNOVE UPRAVLJANJA S STROJI IN NAPRAVAMI
    Izpitna komisija: A. Rogelj, P. Kuhar, J. Medle

    Strani