|    DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Nahajate se tukaj

Kmetijska šola GRM in biotehniška gimnazija

    Subscribe to Kmetijska šola GRM in biotehniška gimnazija feed
    Novice in obvestila Kmetijske šole GRM in biotehniške gimnazije.
    Posodobljeno: 50 min 59 sek nazaj

    PRVI ŠOLSKI DAN

    Pon, 07/21/2014 - 10:08

    - SPREJEM ZA DIJAKE PRVIH LETNIKOV:
     
    Sprejem bo ob 8. uri v veliki predavalnici v prizidku šole, nato pa boste skupaj z razredniki odšli po razredih, kjer boste skupaj preživeli prijetno uvodno dopoldne do 12. ure. Od drugega šolskega dne dalje pa bo začetek pouka ob 7. 30.

    - PRIČETEK POUKA ZA DIJAKE VIŠJIH LETNIKOV:
    Prvi šolski dan začnejo dijaki s poukom ob 7.30 uri. Prva in druga šolska ura je razredna ura; tretjo, četrto in peto šolsko uro pa bo potekal pouk po urniku.    
     

    Ravnateljica: Vida Hlebec, prof.

    Obvestilo - spričevala

    Pon, 07/21/2014 - 10:07

    Dijakinje in dijake, ki ste v času poletnih počitnic opravljali ali ste opravili praktično usposabljanje z delom (PUD) ter oddali poročila in evidenčne kartone, obveščamo, da boste lahko spričevala in potrdila o vpisu prejeli od ponedeljka, 25. 8. 2014, dalje.
     
    Ravnateljica: Vida Hlebec, prof.

    Dijaki programa kmetijsko-podjetniški tehnik na poklicni maturi dosegli 100 % uspeh

    Sre, 07/09/2014 - 09:05

    7. julija 2014 je v veliki predavalnici Grma Novo mesto – centra biotehnike in turizma potekala svečana podelitev spričeval poklicne mature za dijake Kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije. Letošnja generacija je bila tako uspešna kot lanska, posebej uspešni pa so bili dijaki programa kmetijsko-podjetniški tehnik, ki so vsi zaključili letnik in tudi opravili poklicno maturo. Skoraj vsi dijaki programa kmetijsko-podjetniški tehnik so zraven maturitetnih spričeval prejeli tudi certifikat »Zaupanja vreden«, nekateri izmed njih tudi za dve področji.
    Letošnja podelitev je bila posebej svečana, saj je maturante in ostale prisotne poleg ravnateljice Kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije Vide Hlebec nagovoril predsednik Državnega sveta Republike Slovenije, g. Mitja Bervar.
    Med 46 uspešnimi dijaki letošnje generacije so trije, ki so dosegli 20 in več točk. Dijaka programa naravovarstveni tehnik, Kristjan Pasar in Gašper Gole, sta dosegla 20 oz. 21 točk. Dijakinja programa kmetijsko-podjetniški tehnik, Janja Kožar, je letošnja zlata maturantka, ki je dosegla 22 točk, in poleg maturitetnega spričevala prejela tudi dva certifikata »Zaupanja vreden«. Janja je bila vsa leta izobraževanja na naši šoli zelo uspešna dijakinja; sodelovala  je tudi na mnogih tekmovanjih – tako na strokovnem kot tudi na športnem področju.
    Iskrene čestitke vsem maturantom za dosežen uspeh na poklicni maturi.
                  
     

    Predstavitveni spoti: 

    RAZPORED POPRAVNIH, PREDMETNIH IN DOPOLNILNIH IZPITOV (jesenski rok 2014)

    Tor, 07/08/2014 - 09:22

    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 7.30
    Prostor: MA1
    Predmet: BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, P. Seničar
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (2. ce)
    Izpitna komisija:  A. Goršin, P. Kuhar, D. Hosta
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  UPRAVLJANJE KMETIJSKE MEHANIZACIJE
    Izpitna komisija:  P. Kuhar, A. Goršin, D. Hosta
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 8.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE  Z VARSTVOM RASTLIN (1. f)
    Izpitna komisija:  D. Hosta, P. Kuhar, A. Goršin
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  AN1
    Modul:  NAPRAVA TRAJNEGA NASADA
    Izpitna komisija:  M. Prus, M. Hrastelj, B. Punčuh
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 8.00
    Prostor:  AN1
    Modul:  TRAJNOSTNI RAZVOJ
    Izpitna komisija:  M. Hrastelj, B. Punčuh, N. Prešeren
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 8.00
    Prostor:  AN1
    Modul:  VAROVANJE OKOLJA Z OSNOVAMI TRAJNOSTNEGA RAZVOJA
    Izpitna komisija: B. Punčuh, M. Hrastelj, N. Prešeren
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 8.30
    Prostor:  AN1
    Modul:  PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN
    Izpitna komisija:  N. Prešeren, B. Punčuh, M. Hrastelj
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  telovadnica
    Predmet:  ŠPORTNA VZGOJA
    Izpitna komisija: D. Škerl, I. Adamčič, Š. Debeljak

    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  telovadnica
    Predmet:  INTERESNE DEJAVNOSTI
    Izpitna komisija: D. Škerl, Z. Križman, Š. Debeljak
     
    Torek,  19. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  I1V
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno – tehniška gimnazija in PTI
    Nadzorni učitelj:  V. Starc
     
    Torek,  19. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  IR2
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno – strokovna šola
    Nadzorni učitelj:  K. Bahorič
     
    Torek,  19. 8. 2014, 12.00
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno – 2. eh, 3. cdg, 4. e
    Izpitna komisija:  M. Vrečer, K. Bahorič, I. Kočevar
     
    Torek,  19. 8. 2014, 12.00
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno – 2. b, 3. b, 4. b, 1. fgj
    Izpitna komisija:  U. Mihelič, P. Seničar, D. Škerl
     
    Torek,  19. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  ZGODOVINA
    Izpitna komisija:  M. Turk, R. Kus Pisek, I. Adamčič
     
    Torek,  19. 8. 2014, 8.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  RAZSEK MESA
    Izpitna komisija:  S. Hude, M. Cesar, R. Kus Pisek
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno – 2. cd, 5. ab
    Izpitna komisija:  M. Vrečer, K. Bahorič, I. Adamčič
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 7.30
    Prostor: MA1
    Predmet: KEMIJA
    Izpitna komisija: V. Zupančič, M. Okleščen, I. Kočevar 
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  SL1
    Predmet:  SLOVENŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj:  N. Vrčko
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 10.00
    Prostor:  SL1
    Predmet:  SLOVENŠČINA – ustno
    Izpitna komisija:  T. Mavsar, N. Vrčko, D. Škerl
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  PRIPRAVA ŽIVIL RASTLINSKEGA IZVORA 
    Izpitna komisija:  H. Košmerlj, H. Fortuna, D. Škerl
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  POMOČ PRI PRIPRAVI OBROKOV 
    Izpitna komisija:  H. Fortuna, H. Košmerlj, D. Škerl
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (1. df)
    Izpitna komisija:  P. Kuhar, B. Turk, A. Zoran
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 9.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  REJA ŽIVALI
    Izpitna komisija:  U. Trobec (nadomestni član D. Francekovič), B. Turk, A. Zoran
     
    Četrtek,  21. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj: A. Divjak
     
    Četrtek,  21. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno
    Izpitna komisija:  S. Golob, R. Pirnar, A. Divjak
     
    Četrtek,  21. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  LABORATORIJSKE VAJE
    Izpitna komisija: V. Zupančič, I. Kurajić, P. Seničar
     
    Četrtek,  21. 8. 2014, 7.30
    Prostor: SJV
    Modul: VARSTVO NARAVNIH VREDNOT
    Izpitna komisija: M. Kos, H. Fortuna, S. Hude
     
    Četrtek,  21. 8. 2014, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  OSNOVE BIOTEHNOLOGIJE S PREHRANO
    Izpitna komisija: S. Hude, H. Fortuna, I. Kočevar
     
    Četrtek,  21. 8. 2014, 8.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  DRUŽBOSLOVJE
    Izpitna komisija:  R. Kus Pisek, A Strojin, I. Kočevar
     
    Petek,  22. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  PRIDELAVA KRME
    Izpitna komisija:  U. Trobec, B. Turk, A. Zoran
     
    Petek,  22. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  VODENJE V NARAVI
    Izpitna komisija: S. Nemanič, D. Francekovič, M. Prus
     
    Petek,  22. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  PODJETNIŠTVO IN TRŽENJE
    Izpitna komisija: M. Prus, D. Francekovič, I. Kočevar
     
    Petek,  22. 8. 2014, 8.00
    Prostor:  MA1
    Modul:  VODENJE DEL NA KMETIJSKEM GOSPODARSTVU
    Izpitna komisija: D. Francekovič, M. Prus, S. Nemanič
     
    Petek,  22. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  STR
    Predmet:  FIZIKA – pisno
    Nadzorni učitelj:  L. Novak
     
    Petek,  22. 8. 2014, 9.30
    Prostor:  STR
    Predmet:  FIZIKA – ustno
    Izpitna komisija:  L. Novak, K. Bahorič, D. Škerl
     
    Dijaki, ki nimajo opravljenega praktičnega usposabljanje z delom (PUD), oddajo dnevnike in evidenčne kartone oddajo učitelju, ki je zadolžen za razred, v času od 18. 8. do 21. 8. 2014.

    Priprave na popravne / dopolnilne izpite – jesenski rok 2013/2014

    Tor, 07/08/2014 - 09:16

    SENIČAR PETER   18.8.       7:30 – 9:00   Gimnazija, 2. Letnik
            9:30 – 11:00   Gimnazija, 4. Letnik
     

     

    MIHELIČ URŠKA   18.8.       7:30 – 9:00   Gimnazija, 2. letnik
            9:30 – 11:00   Gimnazija, 3. Letnik
           

     

    STARC VESNA   18.8.       7:30 – 9:00   SPI, 1.letnik       9:30 – 11:00   SSI, 2.letnik
    PTI, 4.letnik      

     
     

    BAHORIČ KATJA 13.8. 14.8. 18.8.         7:30 – 9:00 SSI, 3.letnik SSI, 2.letnik
    PTI, 4.letnik
      SSI, 3.letnik         9:30 – 11:00 SPI, 1.letnik
    SPI, 2.letnik
    SPI, 3.letnik PTI, 5.letnik
      Po dogovoru                

     
     
    Učilnice bodo znane naknadno. Prav tako se lahko razpored še spremeni glede na udeležbo dijakov in spremembe razporeda izpitov. 

    PODELITEV SPRIČEVAL SPLOŠNE MATURE

    Čet, 07/03/2014 - 08:38

    PODELITEV SPRIČEVAL splošne mature bo v ponedeljek, 14. 7. 2014,  ob 11. uri, v veliki predavalnici.
     
    Vljudno vabljeni!
     

    Tags: splošna matura

    ZADNJI ROK ZA PRIJAVO V JESENSKEM ROKU

    Čet, 07/03/2014 - 08:36

    TOREK, 15. julij 2014 - ZADNJI ROK ZA PRIJAVO V JESENSKEM ROKU
         - K SPLOŠNI MATURI - DZS 1,220
         - K IZPITU IZ MATURITETNEGA
         - PREDMETA SPLOŠNE MATURE –  DZS 1,223
         - K IZPITU – DZS 1,222
     
    Obrazce lahko kupite v knjigarni.
                                                                 
    TAJNIK ŠMK:
     Gregor Kastelic, prof.

    SEZNAM DATUMOV PISNIH IZPITOV PRI SPLOŠNI MATURI (JESENSKI ROK 2014)

    Čet, 07/03/2014 - 08:33

    SLOVENŠČINA – IZPITNA POLA 1 in 2 (25. 8. 2014 – PONEDELJEK)
    MATEMATIKA (26. 8. 2014 – TOREK)
     
    27. 8. 2014–30. 8. 2014 (Tuji jeziki in izbirni predmeti – angleščina, nemščina, biotehnologija, biologija, kemija, zgodovina)
     
    Kandidat dobi individualni razpored opravljanja tujih jezikov in izbirnih predmetov splošne mature na šoli pred začetkom jesenskega roka splošne mature (20. 8. 2014).
     
     
    Vsi pisni izpiti se začnejo ob 9. uri. Ustni razporedi izpitov bodo objavljeni naknadno. (Predvideni so od 25. 8. do vključno 3. 9. 2014.)
     
    TAJNIK ŠMK:
    Gregor Kastelic, prof.

    RAZPORED POPRAVNIH, PREDMETNIH IN DOPOLNILNIH IZPITOV (spomladanski rok 2014)

    Tor, 06/24/2014 - 15:09

    Ponedeljek,  30. 6. 2014, 7.30
    Prostor: SL2
    Predmet: BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, P. Seničar
     
    Ponedeljek,  30. 6. 2014, 7.30
    Prostor: SL1
    Predmet: KEMIJA
    Izpitna komisija: V. Zupančič, M. Okleščen, A. Prem
     
    Ponedeljek,  30. 6. 2014, 7.30
    Prostor:  telovadnica
    Predmet:  ŠPORTNA VZGOJA
    Izpitna komisija: A. Zoran, I. Adamčič, D. Škerl
     
    Ponedeljek,  30. 6. 2014, 7.30
    Prostor: SJV
    Modul: VARSTVO NARAVNIH VREDNOT
    Izpitna komisija: M. Kos, M. Prus, F. Absec
     
    Ponedeljek,  30. 6. 2014, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  VARSTVO RASTLIN
    Izpitna komisija:  F. Absec, M. Prus, Š. Debeljak
     
    Ponedeljek,  30. 6. 2014, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  NAPRAVA TRAJNEGA NASADA
    Izpitna komisija:  M. Prus, F. Absec, Š. Debeljak
     
    Ponedeljek,  30. 6. 2014, 9.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  TRAJNOSTNI RAZVOJ
    Izpitna komisija:  M. Hrastelj, F. Absec, Š. Debeljak
     
    Ponedeljek,  30. 6. 2014, 9.00
    Prostor:  SJV
    Predmet:  KMETIJSTVO
    Izpitna komisija:  M. Hrastelj, F. Absec, Š. Debeljak
     
    Ponedeljek,  30. 6. 2014, 7.30
    Prostor:  AN1
    Modul:  VAROVANJE OKOLJA Z OSNOVAMI TRAJNOSTNEGA RAZVOJA
    Izpitna komisija: B. Punčuh, D. Hosta, N. Prešeren
    Ponedeljek,  30. 6. 2014, 7.30
    Prostor:  AN1
    Modul:  OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE  (1. k)
    Izpitna komisija:  D. Hosta, N. Prešeren, B. Punčuh
     
    Ponedeljek,  30. 6. 2014, 8.30
    Prostor:  AN1
    Modul:  OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE  Z VARSTVOM RASTLIN (1. f)
    Izpitna komisija:  D. Hosta, N. Prešeren, B. Punčuh
     
    Ponedeljek,  30. 6. 2014, 7.30         
    Prostor:  ZGO
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (1. d, 2. ce)
    Izpitna komisija:  B. Turk,  U. Trobec, A. Goršin
     
    Torek,  1. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  REJA ŽIVALI
    Izpitna komisija:  U. Trobec, D. Francekovič, A. Zoran
     
    Torek,  1. 7. 2014, 9.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  PRIDELAVA KRME (2 .c)
    Izpitna komisija:  U. Trobec, D. Francekovič, A. Zoran
     
    Torek,  1. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj: A. Divjak
     
    Torek,  1. 7. 2014, 10.00
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno
    Izpitna komisija:  S. Golob, R. Pirnar, I. Kočevar
     
    Torek,  1. 7. 2014, 10.00
    Prostor:  SL1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno
    Izpitna komisija:  A. Divjak, Z. Cujnik, P. Seničar
     
    Sreda,  2. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  IR2
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno
    Nadzorni učitelj:  K. Bahorič (strokovna šola)
     
     
     
     
    Sreda,  2. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  I1V
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno
    Nadzorni učitelj:  P. Seničar (biotehniška gimnazija in PTI)
     
    Sreda,  2. 7. 2014, 10.00
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno (2. a, 3. a, 4. b, 1. f, 1. j)
    Izpitna komisija:  P. Seničar, U. Mihelič, I. Adamčič
     
    Sreda,  2. 7. 2014, 10.00
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno (1. d, 2. h, 3. cd, 4. ef)
    Izpitna komisija:  M. Vrečer, V. Starc, K. Bahorič
     
    Sreda,  2. 7. 2014, 8.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  PRIPRAVA ŽIVIL RASTLINSKEGA IZVORA 
    Izpitna komisija:  H. Košmerlj, S. Hude, M. Okleščen
     
    Sreda,  2. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (1. f)
    Izpitna komisija:  P. Kuhar,  U. Trobec, A. Strojin
     
    Sreda,  2. 7. 2014, 8.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  PRIDELAVA POLJŠČIN
    Izpitna komisija:  P. Kuhar,  U. Trobec, A. Strojin
     
    Četrtek,  3. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  SL1
    Predmet:  SLOVENŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj:  N. Vrčko
     
    Četrtek,  3. 7. 2014, 10.00
    Prostor:  SL1
    Predmet:  SLOVENŠČINA – ustno
    Izpitna komisija:  N. Vrčko, T. Mavsar, A. Strojin
     
    Četrtek,  3. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  DRUŽBOSLOVJE
    Izpitna komisija:  R. Kus Pisek, A Strojin, I. Kočevar
     
     
     
     
    Četrtek,  3. 7. 2014, 8.30
    Prostor: ZGO
    Modul: INFORMATIKA IN POSLOVNO KOMUNICIRANJE
    Izpitna komisija: R. Kus Pisek, I. Kočevar, A. Strojin
     
    Četrtek,  3. 7. 2014, 9.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  ZGODOVINA
    Izpitna komisija:  M. Turk, R. Kus Pisek, A. Strojin
     
    Četrtek,  3. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno (2. c, 2. d, 5. ab)
    Izpitna komisija:  M. Vrečer, K. Bahorič, M. Okleščen
     
    Četrtek,  3. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno (1. b, 2. b, 3. b)
    Izpitna komisija:  U. Mihelič, P. Seničar, A. Zoran
     
    Četrtek,  3. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN
    Izpitna komisija:  N. Prešeren, H. Košmerlj, Z. Križman
     
    Četrtek,  3. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  SL2
    Predmet:  OIV, IND
    Izpitna komisija:  I. Avsenik, G. Šturm, I. Adamčič
     
    Petek,  4. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  VODENJE DEL NA KMETIJSKEM GOSPODARSTVU
    Izpitna komisija: D. Francekovič, M. Prus, I. Kočevar
     
    Petek,  4. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  PRIDELAVA KRME (2 .e)
    Izpitna komisija:  U. Trobec, P. Kuhar, A. Zoran
     
    Petek,  4. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  UPRAVLJANJE KMETIJSKE MAHANIZACIJE
    Izpitna komisija: P. Kuhar, U. Trobec, A. Zoran
     
     
     
     
    Petek,  4. 7. 2014, 8.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  LABORATORIJSKE VAJE
    Izpitna komisija: V. Zupančič, I. Kurajić, P. Seničar
     
    Petek,  4. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  RAZSEK MESA
    Izpitna komisija:  S. Hude, M. Cesar, Z. Križman
     
    Petek,  4. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  TEMELJI ŽIVILSTVA IN PREHRANE
    Izpitna komisija: H. Fortuna, S. Hude, Z. Križman
     
    Petek,  4. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  BIOLOGIJA
    Izpitna komisija: H. Fortuna, S. Hude, Z. Križman
     
    Petek,  4. 7. 2014, 7.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  VODENJE V NARAVI
    Izpitna komisija: S. Nemanič, B. Punčuh, I. Adamčič
     
     

    VABILO NA DOGODEK SETEV AJDE, KI BO POTEKALA V OKVIRU PROJEKTA »OD SETVE DO ŽETVE – KAR SEJEMO, TO ŽANJEMO«

    Tor, 06/24/2014 - 14:56

    Čebelarska zveza Slovenije, JSSČ bo v sodelovanju s šolo Grm v Novem mestu organizirala že drugi dogodek v seriji dogodkov, ki se bodo zvrstili v okviru projekta »Od setve do žetve – kar sejemo, to žanjemo«.
     
    7. julija 2014 ob 11.00 uri bomo na  šoli Grm v Novem mestu zasejali polje z medovito ajdo.
     
    Ponosni sejalec medovite ajde bo predsednik Državnega sveta Republike Slovenije g. Mitja Bervar.
     
    Vabimo vas, da tudi vi postanete del tega dogodka.
     
    Pred tem, ob 10.00 uri bo novinarska konferenca, kjer bodo g. Marko Alauf, podpredsednik ČZS, g. Mitja Bervar predsednik Državnega sveta Republike Slovenije, g. Tone Horvat, direktor zavoda Grm Novo mesto, g. Alojzij Muhič, župan mestne občine Novo mesto in g. Marko Hrastelj, predstavnik zavoda Grm Novo mesto medijem predstavili pomen ajde  za kmete, čebelarje kot tudi končne potrošnike.
     
     SKUPAJ LAHKO NAREDIMO POMEMBEN KORAK K OHRANJANJU NARAVE in ČEBEL!
    Vljudno vabljeni!

    Vabilo SETEV AJDE NOVO MESTO NM.docxPredstavitveni spoti: 

    Brez vloge do subvencije prehrane v novem šolskem letu

    Pet, 06/06/2014 - 09:41

    Pred novim šolskim letom staršem ne bo treba oddajati vlog za uveljavljanje subvencije malice in kosila. Šole bodo upoštevale uvrstitev v dohodkovni razred v odločbi o otroškem dodatku ali državni štipendiji na podlagi izmenjave podatkov med Ministrstvom za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti in Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport in ustrezno znižale višino položnice za malico in kosilo. Oddajanje vlog za subvencijo malice in subvencijo kosila zato ni potrebno, razen če družina nima veljavne odločbe o otroškem dodatku ali državni štipendiji na dan 1. 9. 2014. Še vedno pa je potrebna prijava na malico oziroma kosilo v šoli.

    sj_subvencija_prehrane_030614.doc

    POKLICNA MATURA 2014 - RAZPORED USTNIH IZPITOV

    Sre, 06/04/2014 - 10:08

    Program:  KMETIJSKO-PODJETNIŠKI TEHNIK  SSI
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  SL1
    Komisija:  Gregor Kastelic – izpraševalec, Alenka Prem – predsednica, Neva Vrčko - članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Marko Grabnar
    Miha Hosta
    Nejc Kramer 8.30 Rok Kelher
    Kristjan Kramžar
    Marko Osojnik 9.30 Rok Selko
    Miha Varlec
    Janez Požar ODMOR   11.00 Martin Starič
    Rok Špringer
    Tilen Vuk

     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  17. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija:  Mojca Vrečer – izpraševalka, Nataša Sovič Kirm – predsednica, Katja Bahorič – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Janez Požar
    Lara Strahan 8.30 Marko Grabnar
    Miha Hosta
    Katja Karlič 9.30 Žan Koren
    Janja Kožar
    Matej Mervič
    Simon Mirt ODMOR   11.15 Urban Nagode
    Marko Osojnik
    Rok Špringer 12.00 Tjaša Štepec
    Nika Trnovšek
    Miha Varlec

     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  ZGO
     
    Komisija:  Matjaž Turk – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Alojz Rogelj – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Kristjan Kramžar 7.50 Matej Mervič

     
    Komisija: Alojz Rogelj – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Slavka Zalokar – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.30 Martin Starič 8.50 Tilen Vuk

     
    Komisija: Slavka Zalokar – izpraševalka, Stanka Hude – predsednica,  Alojz Rogelj – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.50 Simon Mirt 10.10 Rok Selko

     
    Komisija:  Jože Luštek – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, France Absec – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 11.00 Žan Koren 11.20 Rok Špringer

     
    Komisija:  France Absec – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Urška Trobec – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 11.40 Marko Grabnar 12.00 Rok Kelher 12.20 Marko Osojnik 12.40 Miha Varlec

     
    Komisija: Matej Zupančič – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Urška Trobec – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 13.20 Katja Karlič 13.40 Janja Kožar

     
     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija:  Anton Goršin – izpraševalec, Urška Ogrinc – predsednica, Mateja Okleščen – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Urban Nagode 7.50 Janez Požar

     

    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  MA1
     
    Komisija:  Boštjan Punčuh – izpraševalec, Luka Novak – predsednik, Barbara Činkole – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.30 Miha Hosta 8.50 Nejc Kramer

     
    Komisija:  Barbara Činkole – izpraševalka, Luka Novak – predsednik, Boštjan Punčuh – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.10 Tjaša Štepec 9.30 Nika Trnovšek

     
     
    Predmet:  KMETIJSTVO
    Datum:  19. 06. 2014
    Prostor:  ZGO
    Komisija: Darja Francekovič – izpraševalka,  Marko Hrastelj – predsednik,  Mateja Prus – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Katja Karlič
    Rok Kelher
    Kristjan Kramžar 8.30 Rok Selko
    Žan Koren
    Janja Kožar 9.30 Matej Mervič
    Simon Mirt ODMOR   10.45 Nejc Kramer
    Urban Nagode
    Martin Starič 11.45 Tjaša Štepec
    Nika Trnovšek
    Tilen Vuk

     
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  ZGO
    Komisija: Darja Francekovič – izpraševalka,  Marko Hrastelj– predsednik,  Mateja Prus – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 10.30 Marko Grabar
    Miha Hosta
    Janez Požar 11.30 Marko Osojnik
    Rok Špringer
    Miha Varlec

     
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  SL1
    Komisija:  Gregor Kastelic – izpraševalec, Alenka Prem – predsednica, Neva Vrčko - članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.30 Lara Strahan
    Tjaša Štepec
    Nika Trnovšek 10.30 Katja Karlič
    Žan Koren
    Janja Kožar 11.30 Matej Mervič
    Simon Mirt
    Urban Nagode

     
     
    Predmet:  ANGLEŠČINA
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Zvijezdana Cujnik – izpraševalka, Jožica Medle – predsednica, Alenka Divjak – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 10.30 Nejc Kramer
    Kristjan Kramžar
    Martin Starič 11.30 Rok Kelher
    Rok Selko
    Tilen Vuk

     
     
    Program:  NARAVOVARSTVENI TEHNIK
     
    Predmet:  ANGLEŠČINA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  AN1
    Komisija: Zvijezdana Cujnik – izpraševalka, Jožica Medle – predsednica, Alenka Divjak – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.30 Eva Boben
    Matej Fortun
    Bojan Jovanović ODMOR   11.00 Gašper Gole
    Aneja Kastelec
    Katja Kuklec 12.00 Kristjan Pasar
    Dejan Račić
    Andrej Tomažin

     
     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija: Peter Seničar – izpraševalec, Špela Debeljak – predsednica, Vesna Starc – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Sonja Brcar
    Tjaša Jazbec 8.30 Karmen Jelen
    Jaka Kastelic
    Urban Kocijančič 9.30 Anita Kofalt
    Tina Kramar
    Vanja Bratanič ODMOR   11.00 Tadeja Kukec
    Jan Lužar
    Matej Mislaj 12.00 Andreja Plevanč
    Jure Robar
    Špela Starič

     
     
     Predmet:  NARAVOVARSTVO
    Datum:  17. 06. 2014
    Prostor:  SJV
    Komisija:  Mateja Okleščen – izpraševalka,  Helena Fortuna – predsednica,  Anton Goršin – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.30 Eva Boben
    Matej Fortun
    Gašper Gole 10.30 Bojan Jovanović
    Aneja Kastelec
    Katja Kuklec 11.30 Kristjan Pasar
    Dejan Račić
    Andrej Tomažin

     
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  17. 06. 2014
    Prostor:  ZGO
    Komisija: Neva Vrčko – izpraševalka, Iztok Adamčič – predsednik, Zdravka Križman –  članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Sonja Brcar
    Tjaša Jazbec
    Karmen Jelen 8.30 Jaka Kastelic
    Urban Kocijančič
    Anita Kofalt 9.30 Tina Kramar
    Vanja Bratanič ODMOR   10.30 Tadeja Kukec
    Jan Lužar
    Matej Mislaj 11.30 Andreja Plevanč
    Jure Robar
    Špela Starič

     
     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  MA2
     
    Komisija:  Anton Goršin – izpraševalec, Urška Ogrinc – predsednica, Mateja Okleščen – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.10 Karmen Jelen 8.30 Tadeja Kukec 8.50 Kristjan Pasar 9.10 Andrej Tomažin 9.30 Jaka Kastelic 9.50 Urban Kocijančič

     
    Komisija:  Mateja Okleščen – izpraševalka, Urška Ogrinc – predsednica,  Barbara Turk – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 10.40 Eva Boben 11.00 Bojan Jovanović

     
    Komisija:  Barbara Turk – izpraševalka, Urška Ogrinc – predsednica,  Mateja Okleščen – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 11.20 Matej Fortun 11.40 Dejan Račić

     
    Komisija:  Sabina Nemanič – izpraševalka, Urška Ogrinc – predsednica,  Mateja Okleščen – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 12.00 Jan Lužar 12.20 Jure Robar 12.40 Anita Kofalt 13.00 Tina Kramar 13.20 Vanja Bratanič 13.40 Tjaša Jazbec 14.00 Andreja Plevanč

     
     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  MA1
     
    Komisija:  Barbara Činkole – izpraševalka, Luka Novak – predsednik, Boštjan Punčuh – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.50 Sonja Brcar 10.10 Gašper Gole

     
    Komisija:  Andreja Bartolj Bele – izpraševalka, Luka Novak – predsednik, Boštjan Punčuh – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 11.00 Aneja Kastelec 11.20 Katja Kuklec 11.40 Matej Mislaj 12.00 Špela Starič

     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  19. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Neva Vrčko – izpraševalka, Iztok Adamčič – predsednik, Zdravka Križman –  članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Eva Boben
    Matej Fortun
    Gašper Gole 8.30 Bojan Jovanović
    Aneja Kastelec
    Katja Kuklec 9.30 Kristjan Pasar
    Dejan Račić
    Andrej Tomažin

     
    Predmet:  NARAVOVARSTVO
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija:  Mateja Okleščen – izpraševalka,  Helena Fortuna – predsednica,  Anton Goršin – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Sonja Brcar
    Tjaša Jazbec
    Karmen Jelen 8.30 Jaka Kastelic
    Urban Kocijančič
    Anita Kofalt 9.30 Tina Kramar
    Vanja Bratanič ODMOR   10.30 Tadeja Kukec
    Jan Lužar
    Matej Mislaj 11.30 Andreja Plevanč
    Jure Robar
    Špela Starič

     
     
     
    Program:  KMETIJSKO-PODJETNIŠKI TEHNIK  PTI
     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Mojca Vrečer – izpraševalka, Nataša Sovič Kirm – predsednica, Katja Bahorič – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.30 Gašper Jaki
    Simon Padovac
    Rok Peterlin 9.30 Matej Bartelj
    Simon Imperl
    Rok Švalj

     
     
    Predmet:  ANGLEŠČINA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  AN1
    Komisija: Alenka Divjak – izpraševalka, Jožica Medle – predsednica, Zvijezdana Cujnik – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.30 Davor Kerin

     
     
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  17. 06. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija: Tatjana Mavsar – izpraševalka, Jožica Cerovšek – predsednica, Gabrijela Šturm – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Simon Imperl
    Davor Kerin 8.30 Matej Bartelj
    Gašper Jaki
    Simon Padovac 9.30 Rok Peterlin
    Rok Švalj

     
     
     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor: ZGO
     
    Komisija:  Matjaž Turk – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Alojz Rogelj – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.10 Rok Peterlin

     
    Komisija: Alojz Rogelj – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Slavka Zalokar – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.10 Simon Imperl 9.30 Gašper Jaki

     
    Komisija: Urška Trobec – izpraševalka, Stanka Hude – predsednica,  France Absec – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 13.00 Matej Bartelj

     
     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  MA1
     
    Komisija:  Marko Hrastelj – izpraševalec, Luka Novak – predsednik, Boštjan Punčuh – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Simon Padovac

     
    Komisija:  Boštjan Punčuh – izpraševalec, Luka Novak – predsednik, Barbara Činkole – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.50 Davor Kerin 8.10 Rok Švalj

     
     
    Predmet:  KMETIJSTVO
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  ZGO
    Komisija: Darja Francekovič – izpraševalka, Marko Hrastelj – predsednik,  Mateja Prus – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Simon Imperl
    Davor Kerin 8.30 Matej Bartelj
    Gašper Jaki
    Simon Padovac 9.30 Rok Peterlin
    Rok Švalj

     
     
    Program:  HORTIKULTURNI TEHNIK   PTI
     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Mojca Vrečer – izpraševalka, Nataša Sovič Kirm – predsednica, Katja Bahorič – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 11.00 Anja Ivančič
    Anita Pavlič 11.30 Mateja Dolmovič
    Jolanda Golob

     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  17. 06. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija: Tatjana Mavsar – izpraševalka, Jožica Cerovšek – predsednica, Gabrijela Šturm – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 10.45 Anja Ivančič
    Anita Pavlič 11.15 Mateja Dolmovič
    Jolanda Golob

     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija:  Andreja Bartolj Bele – izpraševalka, Luka Novak – predsednik, Boštjan Punčuh – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 12.20 Mateja Dolmovič 12.40 Anja Ivančič 13.00 Anita Pavlič 13.20 Jolanda Golob

     
    Predmet:  HORTIKULTURA
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  SJV
    Komisija:  Boštjan Punčuh – izpraševalec,  Luka Novak – predsednik,  Damjana Hosta – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Mateja Dolmovič
    Jolanda Golob 8.30 Anja Ivančič
    Anita Pavlič

     
    OSTALI KANDIDATI
     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Mojca Vrečer – izpraševalka, Nataša Sovič Kirm – predsednica, Katja Bahorič – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 12.00 Martina Slobodnik
    Darja Rodman 12.30 Renata Kocjan
    Špela Štepic

     
     
     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija: Peter Seničar – izpraševalec, Špela Debeljak – predsednica, Vesna Starc – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Tina Potež

     
     
     
    Predmet:  ANGLEŠČINA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  AN1
    Komisija: Alenka Divjak – izpraševalka, Jožica Medle – predsednica, Zvijezdana Cujnik – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.30 Sabina Kodrič

     
     
     
    Predmet:  KMETIJSTVO
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  ZGO
    Komisija: Darja Francekovič – izpraševalka, Marko Hrastelj – predsednik,  Mateja Prus – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Nejc Turk

     
     

    Tags: poklicna matura

    SPLOŠNA MATURA – RAZPORED USTNIH IZPITOV

    Sre, 06/04/2014 - 09:29

    PREDMET: SLOVENŠČINA
    KOMISIJA: Tatjana Mavsar – izpraševalka, Iztok Adamčič – predsednik,
    Zdravka Križman - članica
    DATUM: 16. 6. 2014
    PROSTOR: SL2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Bajuk Andreja   Bobnar Eva   Božič Matej 8.30–9.30 Brodnik Katarina   Camloh Eva   Doberdrug Nina  9.30–10.30 Govednik Marko   Hrlec Ana   Hrovatič Timotej 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Jakljevič Katja   Jeglič Janja   Koprivc Lea 12.00-13.00 Lakner Laura   Lekše Katja   Malnarič Monika 13.00-14.00 Menič Nina

     
     
    PREDMET: SLOVENŠČINA
    KOMISIJA: Tatjana Mavsar – izpraševalka, Iztok Adamčič – predsednik,
    Zdravka Križman - članica
    DATUM: 18. 6. 2014
    PROSTOR: SL2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Metelko Eva   Miler Rok   Mohar Mateja 8.30–9.30 Ostanek Anastazija   Pintarič Lara   Pisek Nina  9.30–10.30 Plut Katarina   Pušič Jožko   Sinkovič Kaja 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Šuštaršič Nina   Vovko Alenka   Zoran Nika 12.00-13.00 Zorko Tjaša   Žohar Sara   Sušnik Ambrož

     
     
    PREDMET: SLOVENŠČINA
    KOMISIJA: Gregor Kastelic – izpraševalec, Alenka Prem – predsednica,
    Gabrijela Šturm - članica
    DATUM: 18. 6. 2014
    PROSTOR: SL1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Andrejčič Luka   Cvelbar Jan   Gorišek Mojca 8.30–9.30 Gornik Tim   Grabnar Veronika   Grubar Teja  9.30–10.30 Janc Primož   Juršič Klavdija   Kompan Filip 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Marn Darja   Muhič Tjaša   Olovec Andreja 12.00-13.00 Omerzo Jure   Ozimek Barbara   Planinc Saša 13.00-14.00 Rešetič Nina   Vrhovšek Urška   Zalašček Nastja 14.00-15.00 Zeković Tea   Zore Franja

     
     
    PREDMET: SLOVENŠČINA
    KOMISIJA: Gregor Kastelic – izpraševalec, Alenka Prem – predsednica,  
    Gabrijela Šturm - članica
    DATUM: 20. 6. 2014
    PROSTOR: SL1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Urek Galeša Živa   Jeler Senta   Koncilja Katja 8.30–9.10 Marolt Barbara

     
     
    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Peter Seničar – izpraševalec, Vojka Zupančič – predsednica,
    Urška Mihelič – članica
    DATUM: 17. 6. 2014
    PROSTOR: SL1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Planinc Saša   Rešetič Nina   Vrhovšek Urška 8.30–9.30 Zalašček Nastja   Zeković Tea   Zore Franja

     
     
    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Peter Seničar – izpraševalec, Vojka Zupančič – predsednica,
    Urška Mihelič – članica
    DATUM: 18. 6. 2014
    PROSTOR: AN1

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Urek Galeša Živa   Bevc Ana   Jeler Senta 8.30–9.30 Koncilja Katja   Marolt Barbara   Bajuk Andreja 9.30-10.30 Bobnar Eva   Božič Matej   Brodnik Katarina 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Camloh Eva   Doberdrug Nina   Govednik Marko 12.00-13.00 Hrlec Ana   Hrovatič Timotej   Jakljevič Katja 13.00-14.00 Jeglič Janja   Koprivc Lea   Lakner Laura 14.00-15.00 Lekše Katja   Malnarič Monika   Menič Nina

     
     
    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Peter Seničar – izpraševalec, Vojka Zupančič – predsednica,
    Urška Mihelič – članica
    DATUM: 19. 6. 2014
    PROSTOR: SL1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Miler Rok   Metelko Eva   Mohar Mateja 8.30–9.30 Ostanek Anastazija   Pisek Nina   Pintarič Lara  9.30–10.30 Plut Katarina   Pušič Jožko   Sinkovič Kaja 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Šuštaršič Nina   Vovko Alenka   Zoran Nika 12.00-13.30 Zorko Tjaša   Žohar Sara   Sušnik Ambrož

     
     
    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Peter Seničar – izpraševalec, Vojka Zupančič – predsednica,
    Urška Mihelič – članica
    DATUM: 20. 6. 2014
    PROSTOR: AN1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Andrejčič Luka   Cvelbar Jan   Gorišek Mojca 8.30–9.30 Gornik Tim   Grabnar Veronika   Grubar Teja  9.30–10.30 Janc Primož   Juršič Klavdija   Kompan Filip 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Marn Darja   Muhič Tjaša   Olovec Andreja 12.00-13.00 Omerzo Jure   Ozimek Barbara

     
     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
    KOMISIJA: Rebeka Pirnar – izpraševalka, Andrej Zoran– predsednik,
    Zvijezdana Cujnik - članica
    DATUM: 17. 6. 2014
    PROSTOR: SL2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Urek Galeša Živa   Jeler Senta   Koncilja Katja 8.30–9.30 Marolt Barbara   Andrejčič Luka   Cvelbar Jan 9.30–10.00 ODMOR 10.00–11.00 Gorišek Mojca   Gornik Tim   Grabnar Veronika 11.00–12.00 Grubar Teja   Janc Primož   Juršič Klavdija 12.00–13.00 Kompan Filip   Marn Darja   Muhič Tjaša 13.00–14.00 Olovec Andreja   Omerzo Jure   Ozimek Barbara

     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
    KOMISIJA: Rebeka Pirnar – izpraševalka, Andrej Zoran– predsednik,
    Zvijezdana Cujnik - članica
    DATUM: 20. 6. 2014
    PROSTOR: MA2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Rešetič Nina   Planinc Saša   Vrhovšek Urška 8.30–9.30 Zalašček Nastja   Zeković Tea   Zore Franja

     
     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
    KOMISIJA: Sonja Golob – izpraševalka, Renata Kus Pisek – predsednica,
    Alenka Divjak - članica
    DATUM: 17. 6. 2014
    PROSTOR: AN1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Pintarič Lara   Šuštaršič Nina   Metelko Eva 8.30–9.30 Mohar Mateja   Ostanek Anastazija   Pisek Nina  9.30–10.30 Plut Katarina   Pušič Jožko   Sinkovič Kaja 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Vovko Alenka   Zoran Nika   Zorko Tjaša 12.00-13.00 Žohar Sara   Sušnik Ambrož

     
     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
    KOMISIJA: Sonja Golob – izpraševalka, Renata Kus Pisek – predsednica,
    Alenka Divjak - članica
    DATUM: 19. 6. 2014
    PROSTOR: AN1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Bajuk Andreja   Bobnar Eva   Božič Matej 8.30–9.30 Brodnik Katarina   Camloh Eva   Doberdrug Nina  9.30–10.30 Govednik Marko   Hrlec Ana   Hrovatič Timotej 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Jakljevič Katja   Koprivc Lea   Lakner Laura 12.00-13.00 Lekše Katja   Malnarič Monika   Menič Nina

     
     
     
    PREDMET: NEMŠČINA
    KOMISIJA: Nataša Kirm Sovič – izpraševalka, Ivan Kočevar – predsednik,
    Jožica Cerovšek - članica
    DATUM: 20. 6. 2014
    PROSTOR: SL2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30-8.30 Jeglič Janja   Miler Rok

     
     

    PRIPRAVE – POKLICNA MATURA - 4. C, 4. D, 5. A, 5. B

    Čet, 05/22/2014 - 14:26

    4. C: PRIPRAVE
     
     
    PONEDELJEK, 26.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 3. VKG RA1 D. Francekovič 4. VKG RA1 D. Francekovič 5. MAT/ANG MA1/PL2 M. Vrečer/Z. Cujnik 6. MAT/ANG MA1/PL2 M. Vrečer/Z. Cujnik 7. SLO MA1 G. Kastelic 8. SLO MA1 G. Kastelic

     
    SREDA, 28.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. PSK MA2 M. Kralj 2. PSK ZGO M. Kralj 3. VAR IR2 F. Absec 4. TR IR2 M. Hrastelj 5. TR IR2 M. Hrastelj 6. MAT/ANG MA1/P4 M. Vrečer/Z. Cujnik 7. MAT/ANG MA1/P4 M. Vrečer/Z. Cujnik

     
    PETEK, 30.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. VAR SJV F. Absec 2. VAR SJV F. Absec 3. PTR SJV M. Prus 4. PTR SJV M. Prus 5. VKG SJV D. Francekovič 6. VKG SJV D. Francekovič 7. VKG SJV D. Francekovič

     
    4. D: PRIPRAVE
     
     
    PONEDELJEK, 26.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 3. EAM ZGO M. Okleščen 4. EAM SL2 M. Okleščen 5. MAT/ANG MA2/PL2 P. Seničar/Z. Cujnik 6. ANG MA2/PL2 Z. Cujnik

     
    TOREK, 27.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. MAT SL2 P. Seničar 2. MAT SL2 P. Seničar 3. SLO P4 N. Vrčko 4. EDE P4 H. Fortuna 5. SLO MA1 N. Vrčko 6. SLO SJV N. Vrčko 7. VNV SJV M. Kos

     
    SREDA, 28.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. GVP IR2 A. Goršin 2. EDE IR2 H. Fortuna 3. VNV SJV M. Kos 4. VNV P2 M. Kos 5. MAT P2 P. Seničar 6. ANG P2 Z. Cujnik 7. ANG7MAT P2 Z. Cujnik/P. Seničar

     
    5. A: PRIPRAVE
     
    PONEDELJEK, 26.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 3. TR IR2 M. Hrastelj 4. TR IR2 M. Hrastelj 5. VKG IR2 D. Francekovič 6. VKG IR2 D. Francekovič

     
    TOREK, 27.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 4. MAT/ANG PL2/STR M. Vrečer/A. Divjak 5. MAT/ANG PL2/STR/ M. Vrečer/A. Divjak 6. SLO STR T. Mavsar 7. SLO STR T. Mavsar

     
    SREDA, 28.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 2. SLO SL2 T. Mavsar 3. VAR IR2 F. Absec 4. SLO SL2 T. Mavsar 5. MAT/ANG MA1/MA2 M. Vrečer/A. Divjak 6. TR IR2 M. Hrastelj 7. TR IR2 M. Hrastelj

     
    PETEK, 30.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. VAR SJV F. Absec 2. VAR SJV F. Absec 3. VKG BIF D. Francekovič 4. VKG BIF D. Francekovič

     
     
    5. B: PRIPRAVE
     
     
    PONEDELJEK, 26.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 3. TR IR2 M. Hrastelj 4. TR IR2 M. Hrastelj

     
    TOREK, 27.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 2. OVT STR B. Punčuh 3. OVT STR B. Punčuh 4. MAT/ANG STR M. Vrečer/A. Divjak 5. MAT/ANG STR M. Vrečer/A. Divjak 6. SLO STR T. Mavsar 7. SLO STR T. Mavsar

     
    SREDA, 28.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. OVT PL1 B. Punčuh 2. SLO SL2 T. Mavsar 3. ****     4. SLO SL2 T. Mavsar 5. MAT/ANG        MA1/MA2 M. Vrečer/A. Divjak 6. TR IR2 M. Hrastelj 7. TR IR2 M. Hrastelj

     
     

    Tags: splošna matura

    PRIPRAVE – SPLOŠNA MATURA - 4. A, 4. B

    Čet, 05/22/2014 - 14:24

    4. A: PRIPRAVE
     
     
    PONEDELJEK, 26.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 3. BTH P3 J. G. Fabjan 4. BTH P3 J. G. Fabjan 5. ANG P3 S. Golob 6. MAT P3 P. Seničar 7. MAT P3 P. Seničar

     
    TOREK, 27.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. BTH P1 J. G. Fabjan 2. BTH P1 J. G. Fabjan 3. SLO P1 T. Mavsar 4. BTH P1 J. G. Fabjan 5. ANG P1 S. Golob 6. ZGO P1 M. Turk 7. ZGO P1 M. Turk

     
    SREDA, 28.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. *****     2. MAT P1 P. Seničar 3. NEM P1 N. K. Sovič 4. ZGO P1 M. Turk 5. ZGO P1 M. Turk 6. MAT P1 P. Seničar 7. SLO P1 T. Mavsar

     
    ČETRTEK, 29.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. ANG P1 S. Golob 2. MAT P1 P. Seničar 3. MAT P1 P. Seničar 4. BIO P1 U. Ogrinc 5. BIO P1 U. Ogrinc

     
    PETEK, 30.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. KEM/BIO P4/P1 V. Zupančič/U. Ogrinc 2. KEM/BIO P4/P1 V. Zupančič/U. Ogrinc 3. MAT P1 P. Seničar 4. BTH P1 J. G. Fabjan 5. BTH P1 J. G. Fabjan 6. NEM P1 N. K. Sovič 7. NEM P1 N. K. Sovič

     
    4. B: PRIPRAVE
     
     
    PONEDELJEK, 26.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 3. ANG SL1 R. Pirnar 4. ANG SL1 R. Pirnar 5. BTH P1 I. Kurajić 6. MAT P3 P. Seničar 7. MAT P3 P. Seničar

     
    TOREK, 27.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. ANG P3 R. Pirnar 2. SLO P3 G. Kastelic 3. SLO P3 G. Kastelic 4. ANG P3 R. Pirnar 5. ******     6. ZGO P1 M. Turk 7. ZGO P1 M. Turk

     
    SREDA, 28.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. BTH P3 I. Kurajić 2. MAT P1 P. Seničar 3. BTH P3 I. Kurajić 4. ZGO P1 M. Turk 5. ZGO P1 M. Turk 6. MAT P1 P. Seničar

     
    ČETRTEK, 29.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. ******     2. MAT P1 P. Seničar 3. MAT P1 P. Seničar 4. BIO P1 U. Ogrinc 5. BIO P1 U. Ogrinc 6. BTH P3 I. Kurajić

     
    PETEK, 30.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. KEM/BIO P4/P1 V. Zupančič/U. Ogrinc 2. KEM/BIO P4/P1 V. Zupančič/U. Ogrinc 3. MAT P1 P. Seničar 4. BTH P4 I. Kurajić 5. BTH P4 I. Kurajić 6. BTH P4 I. Kurajić 7. BTH P4 I. Kurajić

     
     
     

    Udeležba pri sajenju enoletnic v parku Opće bolnice v Varaždinu

    Sre, 05/14/2014 - 12:41

    Drugi četrtek v maju smo, na pobudo ge. Silve Pap, iz Opće bolnice Varaždin, Služba za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof, zasadili enoletnice na okrasne gredice v parku bolnišnice. Dogodka so se udeležile dijakinje iz centra Grm Novo mesto ter se pri tem zelo dobro odrezale.

    Namen zasaditve je bil predvsem pomoč pri ureditvi okolice v parku bolnišnice, ki obsega 13,7 ha in obkroža eno najstarejših bolnišnic na Hrvaškem. Park je za bolnišnico poglavitnega pomena, saj je sprehajališče, in obenem prostor za sprostitev, tako za bolnike kot tudi za meščane. Iz grmske šole so se dogodka udeležile dijakinje prvega letnika programa cvetličar Mateja Cvetkovič, Sara Šega, Tea Štefanič in Tina Štrumbelj pod mentorstvom Barbare Činkole. Sadike je prispevala bolnišnica sama, ekipa iz naše šole pa je po svoji zamisli zasadila in uredila štiri gredice različnih oblik in velikosti.
     
    Zasaditev gredic je bila za nas velik izziv, saj smo morali pokazati predvsem svoje praktično znanje in smisel za urejanje gredic, dijakinje pa so se izkazale tudi z delavnostjo in marljivostjo. Treba pa je tudi poudariti, da je bil tak način sodelovanja med grmsko šolo in drugo organizacijo za nas povsem nova izkušnja. Naši gostitelji so se izkazali s prijaznostjo in gostoljubnostjo, vsem zaposlenim in bolnikom pa smo s svojim delom vzbudili veliko zanimanja in navdušenja, še posebno ko so izvedeli, da prihajamo iz Slovenije.
     
    Vsi, ki smo se udeležili dogodka, smo se strinjali, da smo prispevali k lepši podobi okolice bolnišnice; prav ta nota sodelovanja in pomoči, ki smo jo pomagali uresničiti, pa je še toliko večja vrednota za nadaljnje sodelovanje ob kakšni drugi priložnosti.

       


    Barbara Činkole dejavnosti

    Na Grmu Novo mesto – centru biotehnike in turizma ponovno dokazali, da so dobra vinogradniška šola

    Sre, 05/07/2014 - 17:07

    V času od 7. 4. do 11. 4. je v kraju Ath v Belgiji potekalo deveto evropsko prvenstvo iz vinogradništva in vinarstva (9th EUROPEA Wine Championship). Tudi tokrat so se naši dijaki zelo dobro odrezali. Tekmovanje je bilo sestavljeno iz različnih panog. Tekmovalci so morali pokazati svoje teoretične in tudi praktične veščine iz vinogradništva, kletarjenja, dela v enološkem laboratoriju, kakor tudi s področja pokušnje vin. Iz naše šole sta se tekmovanja udeležili dijakinja 3. C oddelka Kmetijsko-podjetniški tehnik Ingrid Kadivnik in študentka 1. letnika višje strokovne šole Denisa Širić pod mentorstvom Francija Absca. Tekmovanja se je udeležilo 60 tekmovalcev iz različnih evropskih držav (Francija, Italija, Nemčija, Avstrija, Španija…). Naši dekleti sta se uvrstili zelo visoko, saj je bila Ingrid v vinogradniških spretnostih odlična sedma, medtem  ko je bila Denisa tik za njo. To je tudi lep uspeh za našo šolo, saj so na tem tekmovanju sodelovale najbolj elitne vinogradniške šole iz vse Evrope. Treba je tudi poudariti, da je tekmovanje potekalo izključno v angleškem jeziku, kar je zahtevalo od tekmovalcev dodatno angažiranost.

    Iskrene čestitke obema!

    dejavnosti

    AKCIJA POMAGAJMO DVOŽIVKAM

    Sre, 05/07/2014 - 12:36

    Dijaki 1.e smo se v petek, 7. 3. 2014, odpravili na pot do Hrasta pri Vinici. Odšli smo z namenom, da bi sodelovali pri prenašanju dvoživk čez cesto in s tem ohranili življenja mnogih živali. Akcijo 'Reševanje dvoživk pri Gornjem kalu' že nekaj let organizira območna enota Zavoda RS za varstvo narave Novo mesto. Namen akcije je preprečiti množičen pogin dvoživk in jim omogočiti varno pot do mrestišč.
    Dvoživke so zelo pomembne za biodiverziteto. Soudeležene so v prehranjevalni verigi v sladkih vodah. Prehranjujejo se z različnimi nevretenčarji, same pa so hrana mnogim drugim živalim. V zadnjih desetletjih število dvoživk naglo upada, ker človek uničuje, onesnažuje ali izsušuje njihova vodna bivališča. Ogrožene pa so tudi zaradi prometnih cest, ki prečkajo njihove spomladanske poti od prezimovališč do mrestišč.
    Ob cesti poleg kala je bila postavljena ograja, ki je onemogočala prehod dvoživk čez cesto. Za ograjo se je nabralo kar nekaj krastač, ki smo jih polovili v vedra in prenesli čez cesto. Nekatere samice so bile same, večina pa je na hrbtu že prenašala samce. Ko smo čez cesto prenesli vse krastače, smo odšli še do bližnjega izvira, kjer smo videli pupka.
    Bilo je zelo zanimivo, saj so nekateri prvič držali krastačo v rokah. Nikomur od nas ni bilo žal, da smo se udeležili te akcije, saj smo s tem pomagali dvoživkam, s tem pa tudi naravi.
     
    Sabina Resman, Anja Lukšič, 1.e

        

    dejavnosti

    STROKOVNI POSVET: MEDSEBOJNA POVEZANOST PODEŽELJA IN TURISTIČNE PONUDBE

    Sob, 04/19/2014 - 11:21
    Vljudno vas vabimo na strokovni posvet Medsebojna povezanost podeželja in turistične ponudbe, ki bo v četrtek, 24. aprila 2014 v predavalnici Višje strokovne šole Grma Novo mesto – centra biotehnike in turizma, Sevno 13, Novo mesto, s pričetkom ob 09.30 uri. Kotizacije za udeležbo na strokovnem posvetu NI!

    Turizem je najhitreje razvijajoča se gospodarska panoga 21. stoletja. V prihodnosti mu napovedujejo še pomembnejšo vlogo v svetovnem gospodarstvu in kmetijstvu. Zato je medsebojna povezanost toliko pomembnejša, saj lahko razvijamo obe panogi hkrati in tudi veliko hitreje in boljše.  Predvidene tematike so turistična ponudba, kulturna in naravna dediščina na podeželju ter trajnostni razvoj. Turistična ponudba se navezuje na turizem na kmetiji, zidaniški turizem, dopolnilne dejavnosti na kmetiji, trajnostni razvoj turistične ponudbe in podjetniške grozde. Spominki, tematske poti in njihova interpretacija ter šege in navade nas popeljejo v tematiko kulturne in naravne dediščine na podeželju. Vse pa je seveda povezano s trajnostnim razvojem, kjer se bomo dotaknili sodobnih pristopov k pridelavi in predelavi pridelkov, učnih kmetij kot primerov dobrih praks in celovitih podob krajine. 

    V kolikor Vas udeležba na posvetu zanima najavite svoje sodelovanje s prispevkom do 1.4.2014 in nam nato prispevke pošljite do 17.4.2014 na sebastjan.repnik@gmail.com ali barbara.turk@guest.arnes.si. Vsi udeleženci boste prejeli prispevke in prezentacije na CD zgoščenki ter potrdilo o aktivni udeležbi.

    VLJUDNO VABLJENI K ODDAJI PRISPEVKA. Direktor: Tone Hrovat, l.r.  dejavnosti

    Strani